Váš týden podle hvězd: 16.12. - 22.12. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Vánoce se blíží, a tak se pusťte do dokončení všeho, co je nutné, abyste si opravdu o svátcích odpočinuli. Při výběru dárků pro druhé využijte své intuice a důvěřujte svým instinktům. Jednejte rychle a efektivně, tedy přesně tak, jak vám to vyhovuje.

Býci

Užívejte si předvánoční pohody a hlavně se nikam nežeňte. Rychlost je pro vás příliš stresující, a tak si předvánoční přípravy užijte v co největší pohodě. Jednejte pomalu, ale soustavně. Nevnímejte stíny druhých, ale měňte svůj život k lepšímu.

Blíženci

Méně myslete a opřete se do činností, které jsou smysluplné. Nesnažte se stihnout vše. Užívejte si znovuprobuzené vášně a vyhýbejte se negativně smýšlejícím lidem. Obklopte se těmi, kteří vás podporují a chápou.

Raci

Vrhněte se naplno do dokončení všech předvánočních příprav. Častěji rozjímejte v klidu o tom, co je potřeba ve vašem životě změnit. Následující rok je významný v mnoha ohledech a pro mnoho z vás to bude jeden z nejdůležitějších roků v životě.

Lvi

Připomeňte si touhy své duše a rozhodněte se jít cestou svých největších přání. Přejte si dary nejen hmotné, ale především ty duchovní. Čas Vánoc často přináší zázraky, pokud jim člověk udělá prostor. Pravidelně se věnujte rozjímání nad svým životem a dovolte si přijímat.

Panny

Vrhněte se do dokončení všech předvánočních příprav i pracovních povinností, abyste na ně během svátků nemuseli v negativním smyslu myslet. Často se procházejte a zhluboka dýchejte. Dělejte vše tak, jak nejlépe dovedete. To znamená ani méně, ani více.   

Váhy

Obklopte se tvůrčími a přátelskými lidmi. Mnoho lidí bývá před Vánoci pod tlakem, a tak se vaše diplomatické dary budou zřejmě hodit. Vnášejte harmonii tam, kde to jen jde, ale hlavně nezapomínejte sami na sebe. Kupte si nějaký dáreček jako výraz úcty sama k sobě.

Štíři

Mnoho z vás může mít tendenci se před davovým předvánočním shonem raději schovat do ústraní. Věnujte se více svým koníčkům, józe nebo práci s vnitřní energií. Při výběru dárků použijte své vynikající intuice.

Střelci

Napište všem svým přátelům ze zahraničí, kterých nemusí být zrovna málo. Buďte štědří a vybírejte druhým dárky, o kterých víte, že je vaši bližní využijí. Přeneste na druhé kus svého životního štěstí a udržujte si pozitivní mysl i nadále.

Kozorozi

Blíží se zimní slunovrat, což ohlašuje váš čas. Pomalu zrekapitulujte vše, co jste v předchozím čase prožili a připravte se na vstup do nového roku, který může být tím nejvýznamnějším obdobím vašeho života. Jupiter je na vaší straně, a tak na nic nečekejte.

Vodnáři

Pobývejte s přáteli a pomozte těm, kteří prochází obtížným životním obdobím. Máte dar vidět vše s nadhledem, a tak dejte druhým šanci se podívat na svůj život z orlí perspektivy. Vneste druhým do života naději, vizi i pocit sounáležitosti.

Ryby

Otevřete se zázrakům, které mohou mít mnoho podob. Naučte se více přijímat, protože většina z vás raději nachází radost v dávání. Proste a bude vám dáno, a to na všech rovinách vašeho bytí. Pěstujte v sobě pocit vděčnosti, který do vašeho života přivolá ještě větší hojnost.

Čtěte dál