Váš týden podle hvězd: 16. 8. – 22. 8. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Investujte tento týden energii do svých tvůrčích aktivit. Podpořte své vnitřní dítě tím, že se vrátíte ke koníčkům, které jste milovali v dětství. Pobývejte často v přírodě a rozjímejte nad svým životem. Inspirujte se moudrostí starých civilizací.

Býk

Rozhodněte se omezit všechny vztahy, které na vás působí destruktivně. Nikomu nic nedokazujte a vraťte se k těm, kteří vás vždy přijímali bez výhrad. Těšte se ze svých tvůrčích aktivit a pořiďte si nějaký krásný šperk nebo jiný silový předmět.

Blíženci

Pokud si všimnete, že svou pozorností živíte myšlenky, které vám k ničemu nejsou a jen vás zpochybňují, jednoduše jim přestaňte naslouchat. Věnujte se činnostem, které vám přinášejí radost, a naučte se něco nového. Může to být nový hudební nástroj nebo jazyk.

Rak

Přestaňte být příliš nostalgičtí. Využijte svou schopnost si vybavovat události minulé k tomu, abyste si navrátili svou ztracenou sílu zpět. Během rozpomínání dýchejte zhluboka a dynamicky, což může mít příznivý účinek na vaše pocity i emoce.

Lev

Uzavřete svůj minulý rok a poučte se ze všeho, čím jste prošli. Udělejte tlustou čáru a již se nevracejte zpět. Své zkušenosti berte jako pomůcky, které vám na vaší další pouti životem pomohou. Otevřete své srdce vděčnosti a pusťte se rovnou do dalších dobrodružství.

Panna

Nezaměřujte se na své chyby, ale připomeňte si vše, co se vám v životě již povedlo. Kupte si něco krásného a dovolte si potěšit své vnitřní dítě. Možná jste byli v minulosti příliš zodpovědní, a tak se otevřete všem radostným zkušenostem.

Váhy

Zaměřte se na své vlastní potřeby a posilte své sebevědomí. Více času věnujte lidem, kteří vás rádi podporují, a dejte si pauzu od těch, kteří po vás neustále něco chtějí. Investujte svou energii do všelijakých tvůrčích aktivit, které jste si zatím nedovolili.

Štír

Máte tendenci se vracet k určitým lidem a situacím, které vám kdysi ublížily? Rozhodněte se opustit vše, co je již minulostí, a zaměřte se na své koníčky. Vraťte se k činnostem, které vám přinášely radost, a věnujte se jim s ještě větší vervou.

Střelec

Nastal čas hluboké introspekce a zároveň i prohloubení vaší životní radosti. Být moudřejší může znamenat i větší schopnost si života užívat. Netrapte se tím, co nemůžete sami vyřešit, a zaměřte se na své silné stránky. To samé učiňte i u svých nejbližších.

Kozoroh

Nebuďte tolik zodpovědní a rozhodněte se své povinnosti delegovat na jiné lidi, abyste se mohli věnovat svým specifickým koníčkům. Rozjímejte nad svými tvůrčími aktivitami a zaměřte se jen na to, co vám opravdu přináší radost a pocit naplnění.

Vodnář

Jste rozenými vizionáři, a tak trávíte hodně času v budoucnosti. Tentokrát se poučte z toho, co již bylo vytvořeno. Otočte se směrem zpět a poučte se ze všech omylů, kterými jste prošli. Vaše činnost bude následně mnohonásobně efektivnější. Investujte do sebe.

Ryby

Zamyslete se nad nejdůležitějšími sny, které se vám v životě zdály. Možná se jejich smysl ještě nenaplnil a stále čekají na to, až rozluštíte jejich poselství. Zrekapitulujte rovněž nejdůležitější události ve vašem životě a rovněž se z nich poučte. Možná objevíte zajímavé souvislosti.     

Čtěte dál