Váš týden podle hvězd: 16. 11. - 22. 11. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Doporučujeme hodně uklízet a vytvářet si tak symbolicky prostor pro velké nové začátky. Zaměřte se také na svou rodinnou pohodu a zorganizujte setkání, kde si všichni budete moci povědět, jak se doopravdy cítíte a jaké životní výzvy vás v budoucnu čekají.   

Býk

Šetřete svou psychickou i fyzickou energií. Vyzkoušejte nějaké cviky z jógy nebo čchi-kungu, abyste posílili nejen své tělo, ale i svou duši. Bedlivě sledujte ekonomické změny ve světě, na které budete moci v budoucnosti chytře reagovat, a ještě něco získat.

Blíženci

Naučte se šetřit. A to jak v psychické, tak na fyzické úrovni. Zbytečně se ničím nestresujte a naučte se více meditovat nebo relaxovat. Více mluvte s rodinou, přestože toho ti druzí nejsou schopni. Oživte své rodinné vztahy a vneste do nich zábavu a lehkost.

Rak

I nadále svou pozornost věnujte své rodině. Vytvořte si oltář předků, kde budete mít fotky své rodiny, příbuzných i předků. Popřemýšlejte nad jednotlivými osudovými příběhy těchto lidí a hledejte to, co všechny spojuje jak v dobrém, tak v tom horším.

Lev

Udělejte něco pro své bydlení. Vytvořte doma něco, z čeho budete mít radost a co oživí vaše rodinné prostředí. Neztrácejte víru v to dobré a až do zimního slunovratu prověřte svou vlastí vůli. Dělejte vše, jak nejlépe dovedete, ani méně ani více.

Panna

Zaměřte se na léčení nejen svého těla, ale i své rodiny. Kdo vám v životě nejvíc leze krkem? Koho máte tendenci nejvíce kritizovat? Co vám tento člověk odráží? Naučte se druhé oceňovat a zároveň jim ukažte cesty nové, které je mohou a nemusí inspirovat.

Váhy

Naučte se vyjadřovat svůj hněv. Možná si myslíte, že žádný nemáte, ale pokud jste často smutní a cítíte se nenaplněni, je možné, že své pocity jen potlačujete. Dovolte si své negativní myšlenky vyjádřit buď psanou formou nebo jiným vhodným způsobem, který vám pomůže, ale nikomu neublíží.

Štír

Uspořádejte rodinnou sešlost, pokud se na to necítíte, alespoň se na ní ukažte. Máte silného ducha, a tak si vyberte někoho z rodiny, který prochází těžkým obdobím a potřebuje opravdu pomoci. Nabídněte této osobě pomoc rychle a diskrétně. Ptejte se na své předky, o kterých nikdo nechce mluvit.

Střelec

Zaměřte se na objevování síly vašich předků. Zvažte možnost si udělat genealogické testy DNA, který vám odhalí váš pradávný původ, což může být skvělou inspirací pro vaše budoucí cestování. Možná objevíte svůj druhý domov.

Kozoroh

Posilte své sebevědomí a nebojte se své myšlenky více vyjadřovat, přestože vám hned druzí neporozumí, protože budou překvapeni, že jste se více otevřeli. Zorganizujte rodinné setkání, kde se vytvoří prostor pro větší rodinnou pohodu. Nic neodkládejte.

Vodnář

Zamyslete se nad světlými i stinnými stránkami vašich rodinných členů. Vneste do nich více přátelského ducha. Navštivte své příbuzné a hledejte ve vaší rodinné historii poutavé příběhy vašich předků. Uvažujte i o novém nábytku nebo úpravách ve vašem bydlení. 

Ryby

Více naslouchejte svým snům a dávejte dobrý pozor, pokud se tam budou vyskytovat lidé z vaší rodiny a předkové. Pokud ano, zkuste tento sen dopodrobna prozkoumat, protože každý sen v sobě může obsahovat mnoho odpovědí na palčivé otázky, které nejdou obyčejným rozumem rozluštit.       

Čtěte dál