Váš týden podle hvězd: 15.7. - 21.7. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Začátek týdne může být celkem dynamický, a tak zkuste svou impulsivnost raději držet na uzdě a raději si jděte zaběhat nebo si dejte nějaké intenzivní fyzické cvičení. Své pocity však nepotlačujte a dovolte si projevit své názory s náležitou dynamikou.

Býci

Přestože úplněk, který nastane v úterý, pro vás nemusí být tak dynamický, jako pro ostatní zrozence, mějte se stejně na pozoru. Uvědomte si své profesní cíle i zodpovědnost vůči své rodině a vyřešte všechny problémy svým typicky pragmatickým způsobem.

Blíženci

Tento týden může být emocionálně velmi náročný, vzhledem k přecitlivělosti mnoha lidí, a tak použijte svou největší zbraň, kterou je vaše schopnost dobře pojmenovat určité souvislosti slovy. Vyhněte se však lžím a pomluvám, které se vracejí jak bumerang.

Raci

Toto může být velmi důležitý týden, plný různých hlubokých uvědomění, které se mohou týkat jak vašich předků, tak současných rodinných členů. Přestože je pro mnohé z vás rodina nesmírně důležitá, uvědomte si i své dlouhodobé profesní cíle.

Lvi

Hlavním tématem tohoto týdne bude úplněk v Kozorohu a zatmění Měsíce, které nastane v úterý. Uvědomte si své povinnosti vůči své rodině i svému sebeurčení a důležité diskuze zkuste odložit na příznivější dobu. Povzbuďte ty, kteří se trápí svým slunečním svitem.

Panny

Tento týden může být pro mnoho lidí velmi dynamický, a tak šetřete druhé svými sice trefnými, ale občas příliš kritickými vhledy. Uvědomte si své kvality a nenechte se druhými příliš zneužívat, a to především v práci.

Váhy  

Pro vás to může být velmi náročný týden, protože ve vzduchu bude nejen zmatené, ale i emocionálně těžké klima. Jste rození psychologové a zřejmě vás bude potřeba. Pokud se cítíte v určitých vztazích bezradní, naučte si říci o pomoc.

Štíři

Během týdne se může dít mnoho věcí, které budou nejen zmatené, ale i komplikované zároveň. Vy však z toho můžete jen vytěžit, protože se z těchto situací můžete nejen poučit, ale zcela proměnit k lepšímu. Buďte soucitní a rozhodní zároveň.

Střelci

Pokud možno, raději buďte na dovolené, o samotě nebo u vody. Uvědomte si, kde se doopravdy cítíte doma, což může být třeba i na druhém konci světa. Zároveň se snažte svou vizi domova spojit s ideální prací, kterou byste si přáli jednou vykonávat.  

Kozorozi

Toto je velmi důležitý týden, protože v úterý nastane úplněk ve vašem znamení, který ohlašuje polovinu cesty vaším osobním rokem. V tuto chvíli se rozhodně nevzdávejte a snažte se propojit svou vnitřní integritu s vnější silou, kterou disponujete.

Vodnáři

Možná vás budou někteří přátelé potřebovat, protože se mnoho lidí může trápit ve svých osobních vztazích. Použijte svůj ojedinělý humor a zároveň se snažte druhým více naslouchat, přestože asi už předem víte, co přijde. A proto nenaslouchejte významu slov, ale tichu, které je za nimi.

Ryby  

Jste velmi citliví, a tak můžete cítit, jak jsou začátkem týdne lidé přecitlivělí a zároveň možná i trochu podráždění. Poslouchejte svou intuici a vyhněte se všem zbytečným konfliktům, které by mohly nastat. Zaměřte se na léčení nejen svého domova, ale i svých profesních ambicí. Možná vám život chce ukázat, jakou změnu by bylo dobré vykonat.

Čtěte dál