Váš týden podle hvězd: 15. 6. - 21. 6. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Pobývejte často v přírodě a rozjímejte o smyslu svého života. Nedělejte věci automaticky, ale zkuste o nich více přemýšlet. Zbavte se všeho, co patří vašemu „minulému já“. Ukliďte si důkladně, aby do vašeho života mohlo přijít požehnání nového.

Býk

Je na čase si opět připomenout hlubší smysl vašeho života. Zamyslete se nad tím, co má být dokončeno a buďte ke svým bližním štědří. Darujte druhým něco, o čem víte, že ve své domácnosti dlouhodobě nepoužíváte a vyhněte se zbytečnému utrácení za věci nové.

Blíženci

Vytvořte si koláž svých životních snů a cílů. Uvědomte si, čím vším jste v životě prošli, protože toho vaše duše chce hodně stihnout. Najděte si aspoň jednu věc, které budete celý život věrní. Ať je to něco, co vás momentálně baví. Více si věřte.

Rak

Pobývejte více v přírodě a rozjímejte nad svým životem. Mnoho z vás nyní stojí před velkými životními změnami, a tak se zamyslete nad svou pravou životní vizí. Vše si zapište do svého zápisníku, a pokud žádný nemáte, neváhejte si ho pořídit.

Lev

Odpočiňte si a popřemýšlejte o tom, co se ve vašem životě povedlo, a co se ještě zadaří. Každý večer se snažte žádat sny, ať vám odhalí tajemství vašeho životního příběhu. Jaký je váš odkaz? Co chcete zanechat lidem kolem sebe a svým potomkům?

Panna

Nastal skvělý čas na zbavování se všeho, co již není v souladu s vaší novou životní vizí. Hodně uklízejte a snažte se mít doma jen věci, o kterých víte, že je doopravdy používáte. Na pracovní schůzky choďte raději o trochu dříve a ověřujte si je.

Váhy

Více navštěvujte silná přírodní místa, kde si můžete na chvilku odpočinout. Napište báseň, namalujte obraz a dejte svému životu hlubší smysl. Blíží se letní slunovrat, a tak se otevřete lásce a dejte svým vztahům hlubší smysl.

Štír

Otevřete se milostné magii a užívejte si narůstající síly přírody. Brzy nastane jeden z osmi keltských nebo slovanských svátků, které mohou probudit netušené síly, které se zjeví těm, kteří vidí za oponu. A k tomu jste náramně vybaveni.

Střelec

Popřemýšlejte o svém životě i o láskách, které jste na své cestě potkali. Dejte svým partnerským vztahům hlubší smysl a zkuste svého miláčka překvapit něčím neotřelým. Dejte svému životu ještě hlubší smysl a oživte svou motivaci ve všech důležitých oblastech.

Kozoroh

Vrhněte se do velkého úklidu. Odevzdejte životu vše, co již dlouhodobě nepoužíváte nebo vás to nějakým způsobem váže k minulosti. Zkuste dát do pořádku vše, o čem již dlouho víte, že má být učiněno. Neztrácejte energii z nedokončených záležitostí.

Vodnář

Blíží se letní slunovrat, se kterým jsou spojeni různé slavnosti. Milujete lidi a dobrou společnost, a tak této příležitosti náležitě využijte. Doporučuji však volit osvědčená místa, o kterých víte, že vás dozajista nezklamou.

Ryby

Jaký je váš úkol tady na Zemi? K čemu se cítíte ze srdce povoláni? Pokud si nejste jistí, máte jedinečnou šanci se přiblížit o krůček blíž k odhalení hlubšího smyslu vašeho života. Otevřete se rovněž milostné magii, která je s letním slunovratem silně spojena.

Čtěte dál