Váš týden podle hvězd: 15. 3. - 21. 3. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Rozvíjejte tiché vědění a zklidňujte svého ducha. Zrekapitulujte svůj předchozí osobní rok a pomalu se připravujte na nový start. Dejte životu nový smysl a inspirujte se od svých moudrých předků. Jste tu proto, abyste vytvořili něco nového.

Býk

Hledejte útěchu v tichu a hudbě. Zaměřte se u druhých na to dobré, přestože někteří procházejí obtížným obdobím. Pobývejte častěji v přírodě a děkujte životu za splnění vašich nejtajnějších přání, přestože ještě netušíte, jak se zrealizují.

Blíženci

Více meditujte a méně přemýšlejte. Místo toho, abyste na něco neustále přicházeli, vyčkejte až k vám žádané odpovědi na vaše palčivé otázky přijdou sami. Důvěřujte více své intuici a nebojte se více ponořit do svého vnitřního ticha.

Rak

Ustupte stranou a nechte jednat život. Pobývejte častěji v přírodě a nechte se jí léčit. Častěji si zapisujte své sny a zaměřte se především na ty, kde se objeví vaši příbuzní nebo předkové. Požádejte život o ochranu a štěstí vaší rodiny.

Lev

Oslavujte život a užívejte si přítomnosti vašich nejbližších. Více se zaměřte na svůj duchovní rozvoj a nesnažte se vše zvládnout sami. Zkuste pravidelně meditovat nebo vyzkoušejte jógu. Vrhněte se do všech pozitivních změn v životě, po kterých dlouho toužíte.

Panna

Připomeňte si své dlouhodobé cíle a neustávejte v jejich naplňování. Udělejte jeden krok a ten druhý nechte na životu samotném. Stůjte si na svém a jednejte s důvěrou ve vyšší princip. Buďte k sobě ohleduplnější a svého vnitřního kritika nechte na chvilku stranou.

Váhy

Hledejte útěchu ve všem, co ve vás vyvolává údiv nad krásou tohoto světa. Možná se teď budete muset více snažit, ale rozhodně se nevzdávejte. Buďte trpěliví a více důvěřujte své vynikající intuici. Odpusťte někomu, kdo vám v minulosti ublížil.

Štír

Zkuste tento týden rozvinout svou schopnost lucidně snít. Každý večer si dejte příkaz, abyste se probudili ve svém snu. Věnujte se intenzivně svému duchovnímu životu a obnovte své vnitřní síly. Ustupte stranou a otevřete se zázrakům života.

Střelec

Nikam nespěchejte a na chvilku se zastavte. Více se zaměřte na hlubší propojení s vaším momentálním partnerem. Těšte se ze svého těla a chovejte se k němu s úctou. Více se zajímejte o duchovní život odlišných kultur. Vyzkoušejte v tomto ohledu něco nového.

Kozoroh

Dejte na chvilku rozum stranou a pravidelně meditujte. Hledejte krásná přírodní místa a dejte si prostor pro odpočinek. Šetřete své síly, protože je následující měsíc budete potřebovat. Inspirujte se krásou a méně pracujte.

Vodnář

Oslavujte život s lidmi, se kterými se cítíte za jedno. Vyhýbejte se tragickým budoucím scénářům a udržte si svůj nadhled i optimismus. Do svého intimního života vneste něco nového a více si užívejte tělesných radostí.

Ryby

Požádejte své mocné předky o dary, kterými oplývali. Proste sny o léčení i o řešení vašich momentálních výzev či problémů. Milujte své tělo a více si uvědomte své vlastní potřeby. Mějte odvahu si říct druhým o to, o čem dlouhodobě sníte.  

Čtěte dál