Váš týden podle hvězd: 15. - 21. dubna 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech?

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Berani

Udržte si dobrou náladu a neberte si osobně nálady druhých. Užívejte si nového osobního roku a udělejte si radost nějakým osobním dárkem. V konfliktech s druhými dejte na svou upřímnost a jasnost. Nekomplikujte si zbytečně život.

Býci

Mějte odvahu zkusit něco nového. Dělejte změny a na konci týdne se stáhněte ze všech potenciálních konfliktů, ke kterým může vlivem úplňku ve Vahách dojít. Stůjte si pevně na svém, ale v případě nutnosti, učiňte změny, o kterých tušíte, že mají být učiněny.

Blíženci

Využijte své přizpůsobivost a dobrých komunikačních dovedností k tomu, abyste náročné situace odložili na příznivější období. Nikoho nesuďte a dávejte si pozor na svá slova, protože jejich vliv se může jednoduše obrátit.

Raci

Nehádejte se svými muži ani partnery a vězte, že se za týden vše uklidní. Pokud v rodině nedochází k žádným dramatům, můžete se pochválit. Znamená to, že jste opravdu v hluboké pohodě. Přesto se vyplatí svou energii vkládat do úprav domu a práci na sobě. Víc si věřte.

Lvi

Vyhýbejte se pochmurným náladám a opřete se do své vrozené tvořivosti. Nacházejte radosti v záležitostech, které se zdají tragické. Pracujte na svých projektech a vězte, že je lidé v budoucnosti ocení, přestože momentálně nemusí chápat jejich dosah.

Panny

Buďte odvážnější v prezentaci svých skvělých pracovních a odborných znalostí. Nesmutněte, že druzí neocení vaši práci. Naučte se o svých kvalitách mluvit a nebuďte falešně skromní. Protože to pak vede jen k tiché zášti.

Váhy

Na konci týdne váš čeká úplněk ve vašem znamení. Popřemýšlejte o tom, co je nutné ve vašich vztazích uvést do rovnováhy. Nepřemýšlejte však příliš dlouho, aby o vás nebylo rozhodováno.

Štíři

Přestože vás někdo může hodně rozčilovat, vyčkávejte. Vězte, že je život spravedlivý a vy nemusíte být vždy jeho trestající rukou. Hněv proměňte v konstruktivní činy, které váš život korunují nejen úspěchem, ale i opravdovou spokojeností.

Střelci

Jste nejšťastnější znamení ze všech dvanácti, ale i tak jste lidé a občas můžete procházet údolím stínů. Nicméně, něco nebo někdo vám neustále pomáhá, abyste ve svých starostech nebyli příliš dlouho. Pomozte těm, kteří se hodně trápí, ale dávejte pozor na své „předčasné pravdy“. Mohou zranit více, než si myslíte.

Kozorozi

Naučte se být více spontánními a více riskujte. Přestože vaše síla spočívá v rozvážnosti a dobrého plánu, občas je nutné jednat vzhledem ke vznikajícím nečekaným situacím. Měňte svůj život k lepšímu, přestože ostatní nemusí chápat, o co vlastně jde.

Vodnáři

Je to zkouška vaší víry. Věřte svým vizím, přestože ne každý chápe jejich dosah. Jste vizionářky a musíte si dávat pozor, abyste nezůstali v říši budoucnosti. Své vize naplňujte teď hned. Když vás někdo odmítne, hledejte dál. Jednou naleznete.

Ryby

Naučte se říkat „ne“. Váš soucit nezná mezí, a v těchto dnech je dobré v sobě probudit dravější část sebe sama. Pomáhejte tam, kde to bude opravdu nápomocné. Více se věnujte sobě. Zkuste nový styl jógy nebo jinou metodu duchovního rozvoje.

Čtěte dál