Váš týden podle hvězd: 15. 2. - 21. 2. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Pravidelně posilujte své fyzické tělo a zároveň se snažte být pružní jako kočka. Uvědomte si své přirozené charisma a okouzlete svého partnera něčím, o čem víte, že bude zaručeně fungovat. Nikam nespěchejte a naučte se více své okolí pozorovat. 

Býk

Zamyslete se nad svými přátelskými a kolegiálními vztahy. Na koho se můžete vždy spolehnout a kdo ve vás vyvolává pocit nejistoty? Zkuste vnést jasnost do všech vašich vztahů a naučte se s druhými více mluvit o svých pocitech. Inspirujte se novými pohledy na život. 

Blíženci

Naučte se meditovat. Místo abyste stále rozvíjeli různé teorie, více naslouchejte svému tělu. Každý den se snažte před spaním na chvilku uklidnit a jen sledujte, co se děje ve vašem nitru. Prohlubujte své vnitřní ticho, které vašim myšlenkám dá potřebnou sílu k realizaci.

Rak

Když změníte pohled na své vzpomínky, může se vám doslova proměnit celý současný svět. Opusťte roli oběti a uvědomte si svou hlubokou moudrost, která ve vás spočívá. Můžete někomu výrazně pomoci, ale nejdříve dejte přednost sami sobě. 

Lev

Jste na půli své roční pouti. Někteří lidé vás mohou znejišťovat a další podporovat. Vybírejte si své přátele moudře a zároveň nezapomeňte na ty, kteří jsou vám celý život věrní. Pokud se cítíte unavení, naberte druhý dech. Nevzdávejte se svých ideálů ani své síly. 

Panna

Naučte se relaxovat jako kočka. Každý den vám doporučujeme před spánkem dokonale uvolnit vaše tělo vědomou relaxací. Zaměřte se na své koníčky a zájmové činnosti ve vašem volném čase. Aspoň jeden den v týdnu se snažte vůbec nic nedělat. 

Váhy

Pobývejte častěji v přítomnosti přátel, kteří vás mohou v něčem inspirovat. Možná pocítíte potřebu své sociální kontakty nově uspořádat. Do vašeho života se mohou dostávat noví přátelé, a tak zkuste dát všemu volný průběh. Rozhodujte se srdcem. 

Štír

Může se vám odhalit nejedno tajemství, ale zároveň si dávejte pozor, abyste svého vlivu příliš nezneužívali. Vaše schopnost do věcí a lidí proniknout vám dává i větší zodpovědnost, a tak zákon příčiny a následku bude u vás fungovat vždy rychleji než u jiných.

Střelec

Na chvilku se zastavte a zamyslete se nad tím, co by výrazně zlepšilo váš momentální život. Vytvořte si představu své ideální budoucnosti, posilujte vztahy se svými přáteli a zároveň si udělejte čas na pravidelnou meditaci.

Kozoroh

Buďte vynalézaví a dejte svým dobrým nápadům průchod. Hledejte efektivní řešení problémů a nebojte se druhé požádat o pomoc. Možná budete požádáni svými blízkými o radu, a tak nešetřete svou moudrostí a buďte v tomto ohledu štědří. 

Vodnář

Nastal čas, kdy se můžete pomaloučku pouštět do větších životních změn. Měli byste cítit, že se ve vás něco mění, a tak pečlivě sledujte své myšlenky a doporučujeme si je pravidelně zapisovat. Najděte si způsob, jak posílit nejen svou mysl, ale i tělo. 

Ryby

Dejte průchod svým nejvyšším tužbám a ideálům. Mluvte o nich jen s lidmi, o kterých víte, že mají potřebnou kapacitu je chápat. Odpočiňte si a rozjímejte nad pomalu končícím osobním ročním cyklem a připravte se opět na nové začátky.   

Čtěte dál