Váš týden podle hvězd: 15. 11. – 21. 11. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Dejte hlubší smysl svým stávajícím vztahům. Řešíte-li větší výzvy ve svém životě, promluvte si s někým, komu doopravdy důvěřujete, a nechte si poradit. Inspirujte se od lidí, kteří se již několik desítek let věnují svému oboru.

Býk

Zamyslete se nad důležitými životními hodnotami, které momentálně zastáváte. Vyděláváte peníze v oblastech, které vás naplňují, nebo pracujete jen pro peníze samotné? Buďte k sobě nemilosrdně upřímní a udělejte první kroky k vytoužené změně.

Blíženci

Svěřte se nějaké důvěryhodné osobě se svými největšími životními výzvami. Tím, že odhalíte svou duši v její plné nevinnosti a zranitelnosti, pocítíte velkou úlevu a nárůst životní energie. Dejte průchod své vášni a vyzkoušejte v milování něco nového.

Rak

Častěji se procházejte sami lesem nebo zelení a přemýšlejte o hlubším smyslu svého života. Nebojte se učinit větší změnu, protože jsou vám hvězdy v tomto ohledu nakloněny. Zrekapitulujte si všechny milostné vztahy, kterými jste ve svém životě prošli, a odpusťte.

Lev

Nenechte se nikým ani ničím utlačovat. Buďte ochotni se sami za sebe postavit a svou pozornost investujte jen tam, kde je to žádoucí. Zkuste umělecky vyjádřit své nejniternější pocity a inspirujte druhé svou kreativní hloubkou. Nebojte se žádných „tabu“.

Panna

Vyzkoušejte nového instruktora jógy nebo výživového poradce. Dejte v tomto ohledu na doporučení od lidí, kterým dlouhodobě důvěřujete. Při výběru naslouchejte více svému srdci, kde sídlí ty nejsprávnější odpovědi.

Váhy

Navštivte svého osobního psychologa a podívejte se na své nejdůležitější vztahy. Svěřte se nejen se svými problémy, ale hlavně mějte odvahu pohlédnout na své vlastní stíny. Neodsuzujte ani sebe, ani druhé. Přiznejte si rovněž své krásné vlastnosti a jiné dary.

Štír

Zaměřte se tentokrát na svůj duchovní vývoj. Moc dobře víte, že peníze si do posmrtných stavů neodnesete, a tak buďte tou nejlepší verzí sebe sama. Svou náročnost, pokud ji potřebujete, si však nechte sami pro sebe. Užívejte si více radosti a milování.

Střelec

Vnášejte vytrvale do příběhů druhých světlo a moudrost. I v té nejhlubší tmě pokračujte v této úctyhodné práci. Nemusíte být učiteli nebo poradci z povolání. Máte to v sobě, a tak druhým s radostí poraďte, pokud o to požádají.

Kozoroh

Nastal čas aktualizovat vaše dlouhodobé cíle a sny. Poraďte se s lidmi, jejichž názory respektujete, ale pak jděte sami do přírody na dlouhou procházku a vše konzultujte se svým srdcem. Vyzkoušejte jógu a pořádně protáhněte své klouby a páteř.

Vodnář

Posilte své vize a vězte, že máte všechny prostředky k tomu, aby se jednoho vzdáleného dne staly skutečností. Setkávejte se se zajímavými lidmi a vyhýbejte se přílišné samotě, kdy hrozí, že by se o vás pokoušely pochybnosti. Vyzkoušejte něco nového.

Ryby

Spojte nebe se zemí. Nadále pracujte na své vynikající intuici, ale hlavně se jí řiďte. Najděte si spřízněné lidi, se kterými můžete opravdu sdílet své ideály a hluboké poznatky, které vám posílá sám život. Máte možnost se zbavit různých závislostí, jež vám pouze ubírají síly.

Čtěte dál