Váš týden podle hvězd: 14.10. - 20.10. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Dělejte vše, co vás baví, a vyhýbejte se negativistům. Zaměřte se na sport a na lidi, se kterými se cítíte skvěle. Uvědomte si svůj vztah k důležitým autoritám ve vašem životě a vězte, že tou největší jste vy sami.

Býci

Rozviňte v sobě vnitřní umělkyni. Během týdne si udělejte schůzku sama se sebou a věnujte se psaní, kreslení, tančení nebo něčemu, v čem vnímáte krásu, což může být dokonce i vaše práce. Zkuste tyto schůzky dělat pravidelně, aspoň jednou za čtrnáct dní.

Blíženci

Napište dopis, ve kterém vyjádříte životu vděčnost za vše dobré, zejména za skvělé lidi, kteří jsou součástí vašeho momentálního životního snu. Zkuste něco nového v oblasti umění. Začněte hrát na nový hudební nástroj nebo navštivte zajímavý seminář.

Raci

Užívejte si života, protože čas neustále teče. Odpusťte všem lidem, ke kterým se ve své mysli můžete vracet, protože vám ublížili, a raději se zaměřte na vaši současnou rodinu nebo ty, se kterými je vám momentálně nejpříjemněji. S těmi ostatními neztrácejte čas.

Lvi

Ukažte všem kolem sebe své nejlepší kvality. Buďte štědří, zábavní a tvořiví, tak jak to umíte jenom vy. Poznávejte nové lidi a navštěvujte krásné akce a prostory. Investujte do svých koníčků, ale zároveň dovolte druhým, aby i oni mohli následovat své sny.

Panny

Věnujte se práci, která vás naplňuje a baví. Zaměřte se na svou vlastní seberealizaci a popřemýšlejte o lidech v práci, se kterými se cítíte nejlépe. Pamatujte, že kam nasměrujete svou pozornost, to zákonitě roste. 

Váhy

Investujte do své krásy a zvyšte svůj životní standard. Jste na začátku své další roční cesty, a tak začněte energicky. Dobrý začátek může ušetřit mnoho sil do budoucna. Neváhejte a jednejte. Každé další přemýšlení, může přivábit pocity smutku.

Štíři

Obklopte se krásnými lidmi a věnujte se svým vášním a zálibám. Dělejte to tak, abyste druhé inspirovali a pomohli jim překonat jejich strachy a zábrany. Navštěvujte koncerty, divadla a místa, kde dokážete ocenit krásy života.

Střelci

Choďte mezi lidi, které znáte a inspirujte je svými zážitky. Kupte si krásné šaty nebo se nechte někým hýčkat. Dovolte si krátkou cestu na místo, kde jste ještě nebyli. Tentokrát se však více zaměřte na lidi, se kterými se tam setkáte. Užijte si to.

Kozorozi

Pracujte na svých partnerských, rodinných i pracovních vztazích. Buďte oporou lidem, kteří v posledních dnech prožívali těžké změny. Sami se naučte své problémy občas sdílet s někým, komu důvěřujete. Můžete být až překvapeni, jak to může být uvolňující.

Vodnáři

Ještě více se opřete do svých vizí a odvážných myšlenek. Dělejte všechno, co vás baví, a pokud to nikomu neublíží, nevnímejte žádné limity. Investujte do své krásy a pořiďte si něco extravagantního, co odrazí váš téměř „mimozemský“ původ.

Ryby

Zaměřte se na své přátelské a partnerské vztahy. Nikoho nezachraňujte a užívejte si společnost lidí, která vás bere přesně takové, jací jste. Zajděte na nějaký dobrý duchovní seminář nebo si dovolte cokoliv, co těší vaší duši z dlouhodobého hlediska.

Čtěte dál