Váš týden podle hvězd: 14. 9. - 20. 9. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se tento týden na své zdraví. Poraďte se s výživovým poradcem a vytvořte si plán, jak pro vás ideálně detoxikovat své tělo. Hodně cvičte a procházejte se v přírodě, dokud tomu přeje počasí. 

Býk

Dělejte vše, jak nejlépe dovedete. Buďte ke svým kolegům v práci upřímní a vyneste na světlo vše, co vás tíží. Pokud jsou vaše pracovní vztahy v pořádku, udělejte něco, co ještě vaše vztahy víc posílí. Více cvičte a upravte si figuru podle svých představ.

Blíženci

Uvědomte si svou schopnost dobře s druhými komunikovat a rychle se učit novým věcem. Zdokonalte se ve svých pracovních dovednostech a něco nového se naučte. Zaměřte se hlavně na to, co vám moc nejde, ale víte, že vám to zvýší kvalifikaci.   

Rak

Nebojte se více zaměřit na problematické vztahy k některým příbuzným nebo sousedům. Dejte do svých vztahů vše, abyste v důležitých okamžicích ničeho nelitovali. Zapojte rodinu do domácích prací, abyste na vše nebyli sami.

Lev

Zaměřte se na své zaměstnání. Jakým způsobem byste mohli být pro váš obor největším přínosem? Zdokonalujte své pracovní dovednosti a nebojte se proniknout i tam, kde se necítíte jistí. Přestože nemáte rádi kritiku, nastal čas se podívat na to, co je vaší slabinou.

Panna

Jak se cítíte ve svém fyzickém těle? Pokud jste unavení, rozhodněte se své fyzické tělo detoxikovat. To zejména platí pro ty, co již své narozeniny oslavili. Těm, co teprve slavit budou, přeji dobře promyslet plán na další roční cyklus.

Váhy

Pracujte na své vnější i vnitřní kráse. Hodně cvičte, zdravě jezte a zajímejte se o nové trendy. Zavolejte své oblíbené kamarádce a přihlaste se na nějakou zajímavou přednášku o zdraví, cvičení nebo nových trendech v módě.

Štír

Změňte své stravovací a cvičební návyky, abyste se cítili vitálnější. Zejména tehdy, kdy vám dosavadní přístupy už tolik nefungují. Buď tedy změňte způsob cvičení nebo zvyšte jeho intenzitu. Buďte ve svém konání rozhodní, ale soucitní zároveň.

Střelec

Udělejte něco pro svou fyzickou krásu, ale neopomíjejte své zdraví. Inspirujte se novými přístupy ke zdraví, které vznikly v jiné zemi, než v té, co jste se narodili. Napište si seznam aspoň tří kultur, jejichž způsob života vás nejvíc přitahuje.

Kozoroh

Vneste do svých každodenních návyků více disciplíny. Pokud je vaše pozornost příliš zaměřena na vaše pracovní povinnosti, možná zanedbáváte své zdraví. Vyzkoušejte tento týden novou detoxikační metodu nebo tu, která vám již po léta funguje.

Vodnář

Navštivte dobrou přednášku o zdraví nebo sami něco podobného zorganizujte. Pozvěte přátele na nějaký večírek a zaměřte se společně na téma krásy a zdraví. Nechte se inspirovat přístupy jiných lidí a sami se nebojte vnášet do těchto oblastí nový vítr.

Ryby

Tělo i duše jsou vzájemně propojené, a tak se tento týden více soustřeďte na jejich vzájemný vztah. Všeobecně máte skvělou intuici, a tak naslouchejte impulsům vašeho těla, které vám posílá vzkazy, které se vyplatí následovat.

Čtěte dál