Váš týden podle hvězd: 14. 6. – 20. 6. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zamyslete se nad svým fyzickým tělem a vraťte se ke sportu nebo k aktivitám, kterým jste se věnovali v minulosti. Kontaktujte své oblíbené trenéry nebo učitele a věnujte se tomu, o čem víte, že je pro vás dobré.

Býk

Nenechte se vtáhnout do riskantních investic nebo podezřelých obchodních nabídek, které sice mohou vypadat líbivě, ale nejste si jimi jistí. Počkejte minimálně dva týdny, než uděláte velký životní krok nebo risk. Vše se může rychle měnit.

Blíženci

Zaměřte se na různé drobné opravy nebo si pořiďte knihy, o které jste přišli tím, že jste je v minulosti někomu darovali. Nepořizujte si zatím nic nového, ale dejte na to, co je osvědčené. To platí i o lidech.

Rak

Je vhodný čas se pustit do všech domácích oprav nebo úklidu. Zbavte se především veškerého oblečení, o kterém už víte, že ho nosit nebudete. Nelpěte tolik na minulosti a trénujte se ve štědrosti. Čím více toho odevzdáte, tím více toho od života opět dostanete.

Lev

Přemýšlejte o tom, jak s druhými lidmi komunikujete. Všechny informace i schůzky si ověřujte a nenechte nic náhodě. Mějte u sebe vždy jednu dobrou knihu, kterou využijete vždy, když se změní plány. Nad ničím příliš nedumejte a raději se ihned na vše ptejte.

Panna

Nastal čas se poradit s odborníky na výživu, cvičiteli a jinými učiteli, ke kterým již dlouhá léta chováte důvěru. Opatrnost je teď na místě, a tak se nevrhejte do žádných nových plánů. Vyčkávejte a hodně uklízejte. Vyplatí se vytvářet prostor a učit se z toho, co bylo.

Váhy

Nedělejte si zatím žádné unáhlené názory. Vše jen pozorujte a bavte se nad tím, jak dokáže být život vtipný. Na důležité schůzky zkuste raději chodit aspoň o půl hodiny dříve. Možná zjistíte, že tato technika vám pomůže, abyste byli někde včas.

Štír

Zkuste se podívat do své minulosti. Jak moc jste se během posledních deseti let změnili? K druhým buďte co nejlaskavější a příliš se nevrhejte do debat s lidmi, kteří vám nerozumí. Lidé se teď mohou chovat obzvlášť prazvláštně, a tak si udržujte bezpečný odstup.

Střelec

Zaměřte se více na své nitro a méně jednejte. Nastal čas si aspoň na chvilku odpočinout a rozjímat nad vašimi životními cíli. Oprašte svou angličtinu nebo svůj oblíbený cizí jazyk, kterému jste se věnovali již v minulosti.

Kozoroh

Zaměřte se na své knihy. Pokud chcete prověřit svou vůli, rozhodněte se od začátku do konce přečíst každou knihu, kterou doma máte. Ty ostatní darujte. Naučte se být štědří a investujte na „neviditelný účet“. Buďte více flexibilní.

Vodnář

Udělejte si pořádek ve svých starých fotkách nebo spisech. Vraťte se k rozepsané knize nebo nápadu, který vás napadl již v dětství. Poučte se ze svých minulých příběhů a najděte ve svých vlastních geniálních myšlenkách inspiraci pro další věk.

Ryby

Zamyslete se nad svou komunikací. Umíte si nastavit zdravé hranice bez výčitek? Začněte to praktikovat teď hned, jinak se můžete dostávat do velmi absurdních situací, ze kterých vám pak pomůže jen velký smysl pro humor. Nedělejte stejnou chybu dvakrát.                    

Čtěte dál