Váš týden podle hvězd: 14. 12. - 20. 12. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se tento týden na kvalitu vašich myšlenek. Jste spíš skeptičtí vůči budoucnosti nebo se těšíte na nové možnosti, která tato doba nabízí? Věnujte se více činnostem, které vás těší, a i vaše myšlenky se rázem promění.

Býk

Než začnou vánoční hody, zkuste něco udělat pro své zdraví a fyzičku. Vyzkoušejte krátký půst a pijte hodně vody. Procházejte se pravidelně v přírodě a vyhledávejte potůčky, říčky a jezera. Očistěte nejen své tělo, ale i svou mysl. Odpusťte někomu z minulosti.

Blíženci 

Kdybyste si měli vybrat jednu věc, u které byste vydrželi celý život, co by to bylo? Nežijte jen z jednoho okamžiku do druhého, ale zkuste se podívat na svůj život z vyšší perspektivy. O nikom nemluvte zle, přestože byste mohli. Raději se učte nové vánoční písně.

Rak

Na koho se ve svém životě nejvíce zlobíte? Komu jste zatím nedokázali odpustit, přestože je tento člověk pro vás důležitý? Zkuste se v tomto ohledu dostat dále. Buďte štědří a rozhodněte se dávat bezpodmínečně. Naučte se však i přijímat.

Lev

Zaměřte se na svou vzdálenou budoucnost. Sněte o svých nejvyšších cílech a vizích. Vězte, že můžete dosáhnout v tomto životě téměř čehokoliv. Nenechte se zmást náročnou dobou, protože vše se bude v následujících letech proměňovat k lepšímu.

Panna

Najděte si dobrého učitele na jógu nebo jiný způsob cvičení, který vám zrovna nejvíce vyhovuje. Nesnažte se být ve všem příliš dokonalí, ale učte se více ve svém životě relaxovat. Čím méně budete překážet životu, tím více dobra bude vámi proudit.

Váhy

Zaměřte se na vztahy na vašem pracovišti a zkuste do nich vnést trochu více harmonie, a to zvláště tehdy, pokud zaznamenáte, že něco není v pořádku. Dávejte si však pozor na to, aby se vše nakonec neotočilo proti vám.

Štír

Očistěte nejen svou duši, ale i fyzické tělo. Máte-li možnost jít do sauny, využijte toho. Pobývejte co nejvíc v přítomnosti vodního elementu a zkuste tomuto mocnému živlu svěřit se svými nejhlubšími zraněními. Naučte se lidem více odpouštět.

Střelec

Tento týden můžete pocítit vetší potřebu navazovat vztahy se zajímavými a novými lidmi. Ne každý však může být dobře naladěný, protože doba je náročná. Naučte se být vůči druhým trpělivější a taktnější.

Kozoroh

Popřemýšlejte o lidech, které byste si mohli pustit blíž do života. Budoucnost přeje kooperaci a spolupráci, a tak se nepokoušejte vše udělat sami, přestože to tak děláte nejraději. Pamatujte, že ve více lidech se toho i více zvládne. S nikým se nesrovnávejte.

Vodnář

Zamyslete nad svými přáteli, kteří vás v dávné minulosti zklamali. Alespoň jednomu z nich odpusťte a zkuste tento vztah obnovit. V odpuštění spočívá velká síla, která může do vašeho života přitáhnout mnoho milosti. Otevřete svá srdce a jen vše pozorujte.

Ryby

Zaměřte se na velký úklid, a to nejen ve vaší duši, ale i doma. Pečujte o sebe s láskou tak, jak to obyčejně děláte vy pro druhé. Naučte se mluvit o svých citových potřebách, přestože si nemusíte být docela jistí, čí vlastně jsou.           

Čtěte dál