Váš týden podle hvězd: 13.5. - 19. 5. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: archiv Harper's Bazaar US

Berani

Připravte se, že události naberou spád. Různé záležitosti a lidé se dají do pohybu, a tak můžete tento proces podpořit pravidelným cvičením nebo během. Buďte flexibilní a iniciativní ve všech oblastech vašeho života. Nepřemáhejte se však.

Býci

Pomalu se připravte na změny, které dozajista přijdou. Ti, co ještě neměli narozeniny, ať rozjímají. Ti, co mají po nich, až se vrhnou do proudu činnosti a uskutečňování svých snů. Uvolňuje se cesta, a tak nezůstávejte na místě.

Blíženci

Věnujte se všem praktickým změnám a buďte prostředníky, kteří pomohou druhým získat potřebné informace k tomu, aby se věci daly do pohybu. Ti, co hledají zaměstnání nebo ho chtějí změnit své bydlení, mohou mít štěstí kvůli různým „náhodám“.

Raci

Změňte vztah ke svým financím a dovolte si občas i více riskovat. Během týdne se mohou objevit možnosti, na které někteří z vás dlouho čekali. Ať se to týká změn v bydlení nebo ve vaší rodině, buďte bdělí a flexibilní. Některé rodinné vztahy mohou nabrat jiný směr.

Lvi

Naučte se ještě více milovat své tělo. Vyzkoušejte nový druh cvičení nebo tance. Oslavujte život a setkávejte se s novými lidmi. Některé projekty se mohou dát do pohybu, a tak buďte otevření všem změnám nebo si je sami vytvořte.

Panny

Můžete očekávat změny ve své práci, které se mohou týkat jak vztahových poměrů, tak nových projektů nebo příležitostí, které se vám budou nabízet. Získávejte všechny informace o tématu, který se vám otevře. Nastal čas dělat ty správné změny.

Váhy

Zaměřte se na finanční rovnováhu mezi vašim nejbližšími. Vztahům vládne zákon rovnováhy, a jakýkoliv extrém je pro vztah destruktivní. Zamyslete se nad tím, jestli jsou vaše nejbližší vztahy harmonické. Pokud ne, učiňte konkrétní kroky k pozitivním změnám.

Štíři

V sobotu nastane úplněk ve vašem znamení, a tak celý týden můžete cítit nastupující změny, které se mohou týkat, jak vašich vnitřních, tak vnějších hodnot. Zamyslete se nad svou finanční situací a dejte ji do pořádku tak, abyste měli i dostatek volného času.

Střelci

Hodně cestujte a buďte v neustálém pohybu. Zároveň se nesnažte stihnout vše a pečlivě vybírejte činnosti, kterým se budete věnovat. Navštivte novou zemi, místo a mluvte s cizími lidmi. Vnímejte to, co se mění ještě dřív, než je to vidět.

Kozorozi

Nebojte se praktických změn ve vašem životě. Možná některým z vás ani nic nezbývá. Dělejte to, co je nutné, a nelpěte na výsledcích. Pobývejte v přírodě a naučte se odpočívat. Snažte se zaměřit i na to, co se zdá být jako „pozitivní“.

Vodnáři

Dejte průchod své vynalézavosti jak v praktických, tak osobních záležitostech. Otevřete se inovacím a dělejte vše tak, jak to vidíte právě vy. Inspirujte druhé svými nápady a předkládejte je těm, kteří jsou schopni postřehnout vašeho „génia“. Možná potkáte nové přátele.

Ryby

V tomto týdnu může dojít k mnoha pozitivním změnám jak ve financích, tak ve vašem zdraví. Záleží dost na tom, kolik pozornosti jste daným tématům věnovali. Od toho můžete očekávat buď pozitivní změny, nebo výzvy.

Čtěte dál