Váš týden podle hvězd: 13.1. - 19.1. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Nebojte se pokračovat ve velkých profesních nebo životních  změnách. Informujte se o novinkách a postupně se více zaměřujte na svou intuici. Naučte se více spoléhat na svůj instinkt. Propojte se více s přírodou a často se procházejte.

Býci

Získávejte ty správné informace a zároveň je ihned aplikujte v praxi. Odevzdejte veškerou minulost životu a opřete se do přítomného okamžiku. Pobývejte často v přírodě a naučte se ještě lépe rozumět řeči svého těla.

Blíženci

Napište si seznam nejdůležitějších věcí, které byste ve svém životě chtěli změni k lepšímu. Najděte si priority a nesnažte se stihnout vše. Pamatujte, že  někdy méně, znamená více. Věnujte se jen tomu, co je pro vás opravdu důležité.

Raci

Ponořte se do velkých změn a mějte odvahu být sami sebou za každých okolností. Obklopte se lidmi, kteří vám rozumí opravdu z hloubi své duše. Některým vtzahům dejte nějaký čas a zaměřte se raději na to, co funguje.

Lvi

Naučte  se  nějakou novou dovednost, která vám pomůže se přiblížit vašim snům. Věnujte se více svým snům a využijte tento prostor pro rozvoj vašich tvůrčích schopností. Stojíte-li před důležitou životní volbou, povolejte na pomoc své sny.

Panny

Vytvořte si síť lidí, se kterými můžete spolupracovat na svých profesních cílech. Nebojte se tento rok ukázat své skvělé pracovní dovednosti a ukažte světu, co ve vás je. Dávejte si pozor na falešnou skromnost.

Váhy

Budete-li stát před důležitou volbou, co se týká klíčovýh lidí ve vašem životě, dejte na svou intuici. Nebuďte příliš dlouho nerozhodní. Pamatujte, že důležitější je, co po rozhodnutí přijde.

Štíři

Více choďte do společnosti a pozorujte lidi, kolem sebe. Opřete se  o svou vynikající intuici a reagujte na změny, kterých si všimnete. Celý svět je v pohybu a  s tímto pohybem přicházejí i vzácné příležitosti.

Střelci

Rozvíjejte disciplínu, která vám může v tomto roce hodně pomoci. Nevyhýbejte se  nepříjemným záležitostem a vyřešte je rovnou v jejich počátku. Buďte rychlí a rozhodní a  vnášejte lidem do života více radosti.

Kozorozi

Nespoléhejte jen na svou informovanost, ale naučte se více důvěřovat i svým pocitům. Pobývejte často v přírodě a pravidelně cvičte. Přihlašte se na kurz jógy a buďte pružnější nejen ve svém těle, ale hlavně ve své mysli.

Vodnáři

Pomalu končí váš osobní rok, a tak si zrekapitulujte vše, co se za poslední rok odehrálo. Tento rok je pro celou lidskou společnost jeden z nejdůležitějších a vás čeká v dalších letech obrovský vývoj.

Ryby

Nastal čas své sny realizovat. Není lepší doby, než teď. Spolehněte se na svou intuici a naučte se i podle ní jednat. Je důležité se dobře naučit rozlišovat, kdy životu ustoupit a kdy se chopit kormidla. Poproste o ochranu andělů a buďte odvážní.

Čtěte dál