Váš týden podle hvězd: 13. 9. – 19. 9. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Energicky se zbavujte všeho starého, co již nesouvisí s vaším novým osobním příběhem. Mějte však ke všemu starému úctu, protože jinak se vám v budoucnosti mohou některá témata opakovat. Zeptejte se sami sebe, jaké je vaše ideální zaměstnání?

Býk

Investujte nějakou finanční částku do svého fyzického zdraví. Přihlaste se na kurz jógy nebo se naučte novému způsobu vaření či výživy. Kupte si na sebe něco pěkného a slovy oceňte, jak dobře vypadáte. Mluvte ke svému obrazu v zrcadle vždy laskavě a s láskou.

Blíženci

Hodně z vás je přirozeně zvědavých, a tak si pořiďte knihu o psychosomatických souvislostech mezi myslí a tělem. Naučte se komunikovat se svým tělem tak, jak vám to jde třeba v práci. V žádném případě se v ničem nepodceňujte.

Rak

Zapracujte na komunikaci se svými nejbližšími. Upřímně druhým sdělte, co vás trápí, a nechtějte po druhých, aby dokázali být stejně empatičtí jako vy, protože ne každý má takovou kapacitu. Investujte do svého duchovního vývoje a přihlaste se na nějaký kurz.

Lev

Popřemýšlejte o tom, komu jste v poslední době možná nechtěně řekli něco necitlivého a ublížili. Naučte se omluvit, přestože patříte k nejhrdějším znamením zvěrokruhu. Schopnost se omluvit je výsadou silných, ne slabých.

Panna

Mnoho z vás nedávno mělo nebo tento týden bude mít narozeniny. Investujte do svého seberozvoje a dovolte si něco víc než jen obvykle sami sobě dávat. Oceňte všechny malé i velké úspěchy svého předchozího roku a podrobně popište vizi na příští rok.

Váhy

Vyzkoušejte techniku „virtuální reality“. Vytvořte ideální příběh blízké nebo daleké budoucnosti a napište ho do co největších podrobností. Moc nad tím nepřemýšlejte a berte to jako hru. Nejenže tak poznáte své hlubší potřeby, ale život se dá do pohybu.

Štír

Rozhodněte se intenzivněji věnovat svému duchovnímu vývoji. Přihlaste se na nějaký zajímavý seminář nebo zkuste pobyt ve tmě. V práci se snažte zbavit všeho nepotřebného a zároveň je dobrý čas pro celkovou detoxikaci vašeho těla.

Střelec

Více vnímejte účinky svých slov. Buďte k druhým upřímní, ale zároveň dávejte pozor na formu a způsob, jakými svá slova používáte. Velmi snadno může dojít k nedorozumění, a tak raději více druhým naslouchejte a snažte se vnímat neviditelné.

Kozoroh

Jaký vztah máte ke svému fyzickému tělu? Investujte do svého vzhledu a myslete nejen realisticky, ale i pozitivně. Vyzkoušejte nové afirmace, modlitby nebo jiná pro vás prospěšná prohlášení. Hledejte neobvyklá řešení a více experimentujte s novými trendy.

Vodnář

Zaměřte se tento týden na zlepšení komunikace na vašem pracovišti. Snažte se své nápady svým kolegům nebo zaměstnavateli sdělovat srozumitelnou a opatrnější formou, abyste nebyli předčasně odmítnuti. Buďte tedy taktní, můžete tak snadněji dosáhnout svých cílů.

Ryby

Více sdílejte se svými nejbližšími svůj bohatý vnitřní život. Odjakživa v sobě nosíte velký dar utěšit duše druhých. Zamyslete se nad tím, zda byste tento dar nechtěli kultivovat profesionálnější formou, abyste mohli pomáhat většímu počtu lidí.   

Čtěte dál