Váš týden podle hvězd: 13. 7. - 19. 7. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Plně se opřete do všech aktivit, které souvisejí s vašimi budoucími životními sny. Důvěřujte si a nenechte se nikým odradit ani odstrašit. Zbytečným konfliktům se raději vyhněte, abyste zbytečně neplýtvali energií. Uspokojujte potřeby svého niterného já. 

Býk

Probuďte své sexuální kanály a více věnujte pozornost svému fyzickému tělu. Hodně se protahujte nebo vyzkoušejte nějaký nový druh jógy. Snažte se najít společnou cestu s lidmi, se kterými si na první pohled nerozumíte. Možná vás překvapí.

Blíženci

Nastal čas činů, a tak veškeré přemýšlení zahoďte za hlavu, protože by to jen prohlubovalo pocit vaší nespokojenosti. Vše korunujte svými činy. Kupte si něco hezkého, po čem již dlouho toužíte nebo se zapište na kurz, který probouzí vaši neutuchající zvědavost.

Rak

Na nic nečekejte a vložte se do všech předsevzetí a začínajících projektů, do kterých se ve své blízké budoucnosti chcete pustit. Stůjte si za svým a se svými nejbližšími se naučte více mluvit o svých citových potřebách. Pokud uvidíte příležitosti, neváhejte a skočte po nich.

Lev

Zamyslete se více nad svou rodinou a nad kvalitou vztahů, které v ní panují. Máte přirozenou autoritu, ale zároveň můžete být v určitých ohledech příliš nekompromisní. Zkuste dát větší prostor člověku, který nemluví zcela stejnou řečí jako vy. Možná se něčemu naučíte.

Panna

Posilte své sebevědomí i vůdčí dovednosti. Znalostí a odbornosti má mnoho z vás až příliš, tak toho neváhejte využít. Také nezapomeňte na vaše koníčky i potěšení vašeho těla. Vrhněte se do všeho, co vás těší a užívejte si více radostí vašich smyslů.

Váhy

Zmatené období máme za námi, a tak se pusťte do urovnávání všeho, co jste během posledního měsíce nestihli. Zvláště se zaměřte na určité vztahy v rodině, které vás zneklidňují nebo jste jim nevěnovali dostatečnou pozornost. Nastal čas činů, a tak neváhejte.

Štír

Využijte následujících dní k tomu, abyste byli co nejvíce aktivní. Vše půjde den ode dne lehčeji, a tak se ponořte do všech konkrétních výzev, o kterých dlouhou dobu jen rozjímáte. Jděte rozhodně za svou vášní a otevřete se zázračným řešením. Otevřete se lásce.

Střelec

Vrhněte se do všech činností, které souvisí s vaší ideální budoucností. Cestujte na nová místa, poznávejte nové lidi, ale nezapomínejte na své rodinné příslušníky. Navštivte nějakého příbuzného, kterého jste dlouho neviděli a něčím milým ho překvapte.

Kozoroh

Popřemýšlejte o tom, kolik času věnujete různým povinnostem, které jste na sebe během svého života naložili. Nezanedbáváte příliš své emocionální potřeby? Nezapomeňte na to, že cesta je opravdu důležitější, než cíl.

Vodnář

Naplno se ponořte do uskutečnění svých vizí. Obklopte se lidmi, kteří vám rozumí a zároveň si dovolte rozšířit svůj dobře známý okruh o lidi, kteří vám mohou být nápomocní. Ve více lidech se toho více zvládne, a to vy moc dobře víte.

Ryby

Chaotické období je za námi, a tak se aktivně věnujte všem svým duchovním nebo jiným ideálům, které momentálně zastáváte. Ukažte se druhým ve svém nejlepším světle a buďte ochotni se ujmout kormidla svého života. Více se věnujte tomu, co ve vás probouzí vášeň k životu.

Čtěte dál