Váš týden podle hvězd: 13. 4. - 19. 4. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Hodně pobývejte venku a procházejte se v přírodě. Přijměte své tělo a láskyplně o něj pečujte. Nenechte si nikým sebrat své sny a oslavujte nově začínající osobní cyklus. Vyhýbejte se zbytečným sporům. Pokud se v nich přesto ocitnete, buďte si věrní.

Býk

Ponořte se hluboko do vnitřního ticha  a čekejte na inspiraci, která dozajista přijde. Nikam nespěchejte a nenechte se rozhodit žádnou silou zvenčí, ať ji představuje jakákoliv významná osoba ve vašem životě. Příroda je váš chrám, a tak v něm pobývejte co nejvíc.  

Blíženci

Jaké myšlenky chováte ke svému tělu? Mluvte ke svým jednotlivým částem těla s láskou. V žádném případě se nekritizujte a nenechte se zpochybnit ani svým partnerem. Pište básně, vytvářejte modlitby a napište příběh, který sami chcete tento život prožít.

Rak

Vyhýbejte se příliš pochmurným náladám druhých lidí a zároveň ze sebe nečiňte nádobu na emocionální odpad vašich blízkých. Pobývejte hodně v přírodě a seberte odvahu mluvit o věcech, na kterých vám ze srdce záleží.

Lev

Buďte sami sebou a udržujte si pozitivní náladu napříč náladám lidí kolem sebe. Na druhou stranu se snažte své vlastní negativní pocity projevit, tak abyste nikomu příliš neublížili. Napište dopis lidem, na které se z nějakého důvodu zlobíte, a vyjádřete tam vše.

Panna

Hodně uklízejte, protože tak můžete pročistit svou minulost a připravit se na vaši budoucnost. Dávejte si jen pozor, abyste nikomu ze svých nejbližších nevyhodili zbrkle něco, na čem jim záleží. Vše komunikujte s respektem k sobě i k druhým.

Váhy

Naučte se svému partnerovi omluvit, pokud víte, že jste něco přehnali. Na druhou stranu se naučte upřímně vyjádřit to, co se vás dotklo. Vyhýbejte se neupřímným a nejasným lidem. Pročistěte svou mysl tím, že se budete často procházet lesem. Minimálně 20 minut.

Štír

Mluvte ke svému tělu a vnitřním orgánům a poděkujte jim za jejich neustálou funkci. Zjistěte si zajímavé informace o tom, jak ještě zlepšit svůj postoj ke svému zdraví. Vyzkoušejte nějakou novou detoxikační metodu a pročistěte nejen svou mysl, ale i tělo.

Střelec

Navštěvujte různá silová místa v přírodě. Čechy jsou krásné a existuje určitě mnoho míst, na kterých jste ještě nebyli. Zajímejte se o slovanskou a keltskou historii vašeho národa a navštivte místa, kde se můžete naladit na starobylou moudrost.   

Kozoroh

Zabojujte. Nenechte se nikým zatlačit do kouta a jednoduše se věnujte činnostem, o kterých víte, že jsou užitečné. Naopak, pokud vás někdo bude chtít zpochybnit, zintenzivněte své úsilí směrem, který znáte jenom vy.

Vodnář

Hodně čtěte a travte čas se svými přáteli. Využijte moderních technologií, abyste tyto vztahy udrželi živé a plné energie. Pamatujte, že vždy existuje cesta, přestože není na první pohled zřejmá. Živte své budoucí sny, protože se naplní.

Ryby

Zaměřte se tentokrát na sebe a své myšlenky. Jaké myšlenky vám nejčastěji poletují hlavou? Jaký vztah máte ke svému fyzickému tělu? Komunikujte s odborníky a nechte se jimi inspirovat. Pravidelně se věnujte tiché meditaci a zapisujte si nadále své sny.

Čtěte dál