Váš týden podle hvězd: 13. 12. – 19. 12. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se na svůj intimní život a probuďte v sobě vášeň, která může v chladných měsících upadat. Vnášejte světlo všude tam, kde je tma, a to jak ve vašem vnitřním, tak vnějším světě. Svým žárem však „nespalte“ své bližní.

Býk

Zamyslete se nad tím, jaké možnosti se vám nyní nabízejí. Udržte si svůj hlavní směr, ale nezůstávejte nečinní. Svět se mění, a tak využijte těchto změn ve svůj prospěch. Jděte za svými cíli aktivně, protože doba odpočinku teprve nastane.  

Blíženci

Vyzkoušejte nějaké fyzické cvičení, které podporuje jak pevnost, tak pružnost vašeho těla. Máte občas sklon moc přemýšlet, a tak může být fyzická aktivita skvělý způsob, jak si od své mysli odpočinout. Setkávejte se s lidmi s rozličnými názory, kteří vás obohatí.

Rak

Zaměřte se tentokrát na všechny pozitivní aspekty svého života, protože kam směřuje vaše pozornost, to roste. Zároveň si nenasazujte růžové brýle a zkuste se udržet nohama na zemi. Pečujte nejen o druhé, zaměřte se více i na své životní priority. 

Lev

Ponořte se do svých oblíbených tvůrčích aktivit a buďte otevřeni pomoci zvenčí. Ve více lidech se toho více zvládne. Na druhou stranu si své lidi pečlivě vybírejte, abyste si cestu spíš nezkomplikovali. Probuďte v sobě vášeň k životu ve všech jeho aspektech.

Panna

Rozviňte v sobě životní optimismus a nebojte se občas riskovat. Respektujte však své hranice, protože byste pak něco mohli přepálit. Budete-li mít možnost cestovat, učiňte tak, a to jak ve vnějším, tak vnitřním smyslu. Objevte v sobě dary, o kterých jste neměli tušení.   

Váhy

Nastal čas činů. Připravte se na vánoční svátky a při vybírání dárků příliš neváhejte. Jakmile se dostanete do úzkých a nebudete se moci rozhodnout, raději si hoďte mincí a nechte vše na vyšší vůli. Pokud po něčem dlouhodobě toužíte, jděte si za tím teď hned.

Štír

Ujměte se vedení a chopte se kormidla svého života. Nastal čas činů, a tak jednejte s velkou vášní, ale snažte se při tom respektovat i své okolí. Hledejte cesty nejmenšího odporu a svou energii si uchovejte pro hledání hlubšího smyslu svého život.

Střelec

Nastal čas vyzkoušet něco nového. Zkuste si vytvořit vnitřní cestu za tím, kam byste se reálně chtěli ještě ve svém světě podívat. Napište si na papír aspoň tři vzdálená místa, kam byste jednoho dne chtěli odcestovat. Pak poděkujte za splnění těchto přání.

Kozoroh

Nejste v některých ohledech příliš nepružní nebo tvrdohlaví? Při vybírání dárků se snažte více vcítit do potřeb svých bližních. Nekupujte jen to, co podle vás druzí potřebují, ale berte ohled také na to, co se jim doopravdy líbí.

Vodnář

Investujte více energie do svého intimního života. Vyzkoušejte v tomto ohledu něco nového, ale zároveň respektujte hranice svého partnera. Vaše neortodoxní nápady mohou druhé překvapit, a tak jim dejte více času na integraci.

Ryby

Vánoce se blíží a s nimi i jejich kouzelný čas, ve kterém můžete dostat nejen dary fyzické, ale především ty duchovní. Přestože jste již dospělí, napište životu dopis, ve kterém vyjádříte všechna svá nejniternější přání. Tím lépe pochopíte své vlastní touhy.   

Čtěte dál