Váš týden podle hvězd: 12.8. - 18.8. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Pokračujte i tento týden v radostné aktivitě. Vše vám bude nahrávat do karet a zkuste se více zapojit do spolupráce s ostatními lidmi, přestože zřejmě nikdo neudělá tolik práce jako vy. Pamatujte, že ve více lidech se toho více zvládne.

Býci

Tento čtvrtek je úplněk ve znamení Vodnáře, což pro vás může znamenat trochu hektičtější tempo a potřebu větší přizpůsobivosti, abyste využili jinak velmi příznivých okolností, které se nabídnou. Přestože máte rádi klid, tento týden vyrazte na nějakou akci.

Blíženci

Neklesejte na mysli a stále udržujte svou koncentraci na své nejvyšší životní cíle. Úplněk ve Vodnáři vám může poskytnout mnoho příležitostí skrze vaše přátelské kontakty. Vybírejte dobře a v souladu se svými vlastními zájmy.

Raci

Pravidelně choďte do přírody a občas si odpočiňte. Nebojte se jít více do společnosti, ale zároveň respektujte svou integritu. Ze všech znamení, jste na lunární fáze nejcitlivější, a tak úplněk ve Vodnáři se bude týkat především vašeho vztahu k vašim přátel.

Lvi

I tento týden se snažte žít co nejvelkolepěji. Buďte odvážní, radostní a tvořiví ve všech oblastech vašeho života. Úplněk ve Vodnáři, který nastane ve čtvrtek, vám může do života přitáhnout nejen nové přátele, ale i důležité uvědomění, které může mít silný vliv na vaše vztahy všeobecně.  

Panny

Vyvarujte se přílišném tlaku ve vašem zaměstnání a spíš se zaměřte na nové, zajímavé projekty a hlavně lidi, se kterými byste mohli spolupracovat na něčem, co je vám blízké. Nebojte se zvýšit laťku, protože vaše pracovní dovednosti jsou často nedocenitelné.

Váhy

Využijte tohoto týdne ke všem tajným přáním, které v sobě nosíte. Nastal čas sdílení, oslav a seznamování se s lidmi, kteří pro vás mohou být v budoucnu velmi důležití. Choďte na různé taneční zábavy, oslavy nebo jiné společenské akce, které jsou vám nějakým způsobem blízké.

Štíři

Přestože se toho děje hodně pozitivního, někteří z vás mohou cítit narůstající tlak a výzvy. Úplněk ve Vodnáři je k vašemu znamení v dynamické konstelaci, a tak tento tlak nemusí být vždy jednoduchý. Pokud se však otevřete novým přístupům, můžete jen získat.

Střelci

Pokračujte ve stejné jízdě jako minulý týden. Dovolte si snít, přát si a otevřít se zázrakům života. Patříte k nejšťastnějšímu znamení zvěrokruhu, a tak si to tento život naplno užijte, a hlavně své štěstí přenášejte na druhé, abyste v tom nebyli sami.

Kozorozi

Naučte se více důvěřovat životu. Jako vše, vyžaduje pravidelný trénink, a tak abyste mohli přijímat dobro v plné síle, musíte se mu s důvěrou otevřít. To, že máte rádi práci je jen dobře. Přijímat štěstí s pocitem, že si ho zasloužíte, v sobě nosí něco naplňujícího. 

Vodnáři

Toto může být pro vás velmi důležitý týden, protože ve čtvrtek nastává úplněk ve vašem znamení. Jste v půli své hrdinské roční cesty, a tak vás čeká důležité uvědomění, které se může týkat nejen nových projektů, ale i přátel, se kterými chcete svou budoucnost žít.  

Ryby

Nastal čas sdílet s druhými vaše ideály a sny. Nebuďte příliš skromní a tajnůstkářští, přestože to děláte především kvůli své obrovské zranitelnosti a citlivosti. Otevřete se pomoci druhým a spolupracujte s těmi, kteří mají pro vaše ideály pochopení. Vaše sny jsou pro tento svět tak důležité, a tak se nebojte je naplno žít.

Čtěte dál