Váš týden podle hvězd: 12. 7. – 18. 7. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zaměřte se na své rodinné vztahy a vnímejte změny, ke kterým může docházet. Cvičte trpělivost se svými nejbližšími a více jim naslouchejte. Uvědomte si, jakou roli ve vašem životě sehrál váš vlastní otec a všichni milostní partneři.

Býk

Pořiďte si něco nového do bytu nebo se pusťte do zkrášlování svého domova. Objevujte krásy přírody a pokud budete mít možnost vycestovat, učiňte tak. I nadále buďte více otevření změnám, které v sobě i ve svém okolí pociťujete.

Blíženci

Kupte si nějakou kvalitní psychologickou knihu nebo se bavte s lidmi, kteří se zabývají dlouhodobě poznáváním svého vnitřního světa. Využijte svých skvělých komunikačních schopností k udobřování nesmiřitelných stran ve své rodině.

Rak

I nadále pokračujte v oslavách a naplno se vrhněte do uskutečňování svých dlouhodobých záměrů, které se týkají vašeho domova a rodiny. Cestujte na historická místa a zkuste se rozpomenout na kolektivní minulost. V tom spočívá váš často vrozený talent.

Lev

Vyzkoušejte nějaký nový druh tvůrčího vybití. Ponořte se hluboko do své duše a vyjádřete své potřeby kresbou, tancem, psaním nebo čímkoliv, co vám přijde na mysl. Odpusťte aspoň jednomu muži z minulosti a užívejte nově přicházejících sil.

Panna

Tento týden udělejte něco jen pro svou duši. Možná moc pracujete nebo se příliš hecujete k lepším a lepším výkonům. Uvolněte se a uvědomte si svou vnitřní i vnější krásu. Oceňte své malé vnitřní dítě a obejměte ho ve svých představách.

Váhy

Pracujte na svém sebevědomí. Zaměřte se především na to, jak se cítíte v přítomnosti své rodiny a silných mužů. Bojíte se něco říct, abyste někoho nenaštvali nebo nepohoršili? Uvědomte si zákon rovnováhy, který nelítostně vládne všem vztahům.

Štír

Pokračujte ve změnách, které jste možná již minulý týden započali a pokud ne, zkuste vše dohnat ještě tento týden. Nad ničím příliš nepřemýšlejte, ale zároveň nebuďte bezohlední, protože máte velkou sílu, kterou nelze nevnímat.

Střelec

Kam byste se s rodinou chtěli ještě letos nebo tento život podívat? Ptejte se svých rodinných členů, kam je to individuálně táhne, a možná vám nakonec bude více jasné, s kým vlastně ve své domácnosti žijete. Vnímejte příběhy svých blízkých a navzájem se inspirujte.

Kozoroh

Více meditujte a pobývejte v přírodě o samotě. Navštěvujte místa, kde jste ještě nebyli, a když náhodou někoho potkáte, nestraňte se mu. Může to být posel, který vám může předat důležitou zprávu od samotného zdroje života.

Vodnář

Zkuste se podívat na svůj dosavadní život z orlí perspektivy, naprosto nezúčastněně. Co vidíte? Kým jste byli a kým jste teď? Možná cítíte, že se po celý život něčím lišíte, protože opravdu máte přinést vaší rodině něco zcela nového. Co by to jen mohlo být?

Ryby

Vnášejte mír a soucit do svého nynějšího rodinného systému. Pokud se vám budou zdát sny, ve kterých se budou objevovat vaši předci, určitě si je ihned zapište. Přestože máte vynikající intuici, sdílejte své sny s ostatními. Mohou vás mile svými výklady překvapit.     

Čtěte dál