Váš týden podle hvězd: 12. 4. - 18. 4. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Hned v pondělí ráno nastává novoluní v Beranu, a tak se rozhodně nenechte nikým ani ničím odradit od dosahování vašich nejvyšších tužeb a životních cílů. Každou překážku berte jako výzvu k jejímu překonání.

Býk

Uvědomte si během týdne, do jaké míry jste závislí na hmotných prostředcích. Někdy znamená ztráta zisk a zisk ztrátu. Buďte především věrní svým vnitřním hodnotám a hojnost k vám přijde možná později, ale s o to větší silou.

Blíženci

Možná tento týden přijdou pochybnosti, a tak se jim ihned v zárodku vzepřete. Zabojujte a překonejte sami sebe. Doporučujeme dlouhé procházky přírodou a posílení vašeho fyzického těla. Do všeho vnášejte jasnost a vyhněte se spekulacím.

Rak

Myslete více na sebe. Přijměte i své stíny, protože ty se v budoucnosti promění ve světlo. Buďte k sobě laskaví a svému okolí nastavte takové hranice, které budou vyhovovat především vám. Pořiďte si něco, po čem už nějakou dobu toužíte. Odměňte se.

Lev

Nevrhejte se tento týden do žádných konfliktů, pokud to nebude nezbytné. Namalujte obraz nebo se vypište ze svých pocitů. Buďte kreativní a zkuste ztvárnit svůj stín. Vyneste ho na světlo jakoukoliv tvůrčí činností. Respektujte druhé i v jejich slabších chvílích.

Panna

Pěstujte sebelásku. Uvědomte si, co se ve vašem životě podařilo a zkuste se něčím ocenit. Nemějte strach z budoucnosti, protože vaše pracovní schopnosti často převyšují běžný průměr. Buďte věrní svým ideálům a naučte se více důvěřovat životu.

Váhy

Trénujte tento týden sílu rozhodnosti. Nenechte druhé, aby o vás rozhodovali, ale mějte odvahu si sami řídit svůj život. Nebojte se jít do konfliktu, když pocítíte nespravedlnost. Mějte odvahu být sami sebou, ať si o vás kdokoliv myslí cokoliv.

Štír

Věnujte se nějaké náročné fyzické činnosti, umění nebo sportu. Pracujte se svými stíny a zamyslete se nad tím, v jakých bitvách jste v minulosti ztratili nejvíce energie. Odpusťte vší minulosti a soustřeďte se na nové začátky.

Střelec

Tento týden máte možnost začít něco nového. Co by to mohlo asi být? Uvědomte si své cíle a miřte přesně. Překážky berte jako výzvu k jejich překonání, a i v nejhlubších chmurách si zanechávejte svůj pověstný optimismus. Zaměřujte se na to dobré, ve všem.

Kozoroh

Udělejte něco pro své zdraví. Více se hýbejte a nebojte se v tomto ohledu vyzkoušet něco nového. Tancujte nebo se to naučte. Překonejte svůj stud a dovolte si ukázat i svou nedokonalost. Na vše se dívejte s humorem a neberte se příliš vážně.

Vodnář

Rozhodně se nedržte zpátky a zároveň se vyhněte příliš impulsivním rozhodnutím. Obklopte se lidmi odvážnými, s touhou něco ve společnosti změnit k lepšímu. Přemýšlení nechte za sebou a vrhněte se do uskutečňování všech vašich vizí.

Ryby

Zamyslete se nad svými nejtěžšími vztahy s muži. Některé vzpomínky se tento týden mohou vrátit. Nechte je odeznít a zároveň se ze své minulosti poučte. Nastal čas začít stavět nový sen na úplně jiných základech. Navraťte si zdravou sebeúctu.          

Čtěte dál