Váš týden podle hvězd: 12. 10. - 18. 10. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Mějte odvahu být sami sebou. Manipulativním a náročným lidem se tento týden raději vyhýbejte. Pokud se však ocitnete v tváří tvář konfliktu, buďte si věrní a zabojujte za svou pravdu nejlépe, jak dovedete.  

Býk

Nebojte se velkých věcí a odvážně si razte cestu vpřed. Obklopte se lidmi, kteří vám rozumí a se kterými se nemusíte příliš dohadovat. Ušetříte tak mnoho energie. Popřemýšlejte o tom, jak vztah s otcem ovlivňuje vaše vztahy s důležitými muži ve vašem životě.

Blíženci

Komunikujte s druhými jasně a upřímně. V druhé polovině týdne můžete zaznamenat změny v některých vztazích. Zkuste si více hrát s časovou frekvencí návštěvnosti vašich přátel tak, aby vyhovovala všem zúčastněným, ale hlavně vám.

Rak

To může být náročnější týden, ale záleží na vás, jak se ke všem životním výzvám postavíte. Nastavte druhým lidem jasné hranice, hlavně pokud se týkají důležitých mužů nebo autorit ve vašem životě. Mějte odvahu si stát na svém.

Lev

Vyjádřete se. Jste umělci svého života, a tak se nenechte nikým a ničím utlačovat. Buďte věrní sami sobě a nebojte se neprobádaných území. Důležité schůzky si ověřujte. Lidé mohou být zapomnětlivější a zmatenější ve svém chování.

Panna

Pocítíte-li v nějakém ohledu tlak, snažte se mu postavit čelem. Nebojte se žádných autorit či nadřízených. Hodně uklízejte, a když budete chtít řešit něco důležitého, naučte se vyčkat na ten nejsprávnější okamžik. Čekejte, až vám vaše tělo dá znamení.

Váhy

Vše si tento týden ověřujte a choďte na důležité schůzky o trochu dřív. Buďte připraveni na nečekané události, které mohou změnit všechny předešlé plány. Pracujte na svých vztazích vůči důležitým mužům vašeho života. Neopakujte zkušenosti, které už znáte.

Štír

Doporučuji se v těchto dnech odebrat někam, kde budete více sami nebo pobývejte více času s lidmi, se kterými se cítíte dobře za všech okolností. Mnoho lidí bude procházet silnými procesy, a tak využijte svého přirozeného terapeutického daru k větší harmonii.

Střelec

Více fyzicky cvičte a vyhýbejte se „toxickým vztahům“. Vše řešte ihned a do všeho vnášejte větší jasnost. Pracujte na svém sebevědomí a důvěřujte si ve vašich dlouhodobých vizích, které mohou být momentálně zpochybňovány určitými lidmi.

Kozoroh

Vytrvalost vítězí, a tento týden mohou přijít důležité zkoušky, které prověří vaši vnitřní sílu. Dejte na svůj přirozený instinkt a důvěřujte tomu, co sami považujete za správné. Nevyplatí se teď věci vzdávat. Na druhou stranu, nic nedělejte v přílišném spěchu.

Vodnář

Připomeňte si své životní vize, protože v následujících letech se všechno, v co věříte, může začít pomaloučku plnit. Tento týden si vše zapisujte a odvážně rozvíjejte své myšlenky. Mohou mít velký prorocký smysl. Uvidíte za dvacet let zpětně.

Ryby

Mějte odvahu ukončit některé jednostranné vztahy, ve kterých převážně dáváte jenom vy. Ve všech ohledech naslouchejte svému tělu. Řekne vám mnohem více než rozporuplná slova, která vám předkládají druzí. Naslouchejte své vynikající intuici.

Čtěte dál