Váš týden podle hvězd: 11.11. - 17.11. 2019

Co váš čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Z kraje týdne se snažte udržet nervy na uzdě. Možná se dostanete do kontaktu s lidmi, kteří budou zastávat zcela jiná životní hlediska, než vy sami. Vyhýbejte se zbytečným sporům a pokračujte ve velkém osobním úklidu. Buďte věrní svým vnitřním hodnotám.

Býci

V úterý nastává pro vás důležitý úplněk, protože Luna je ve vašem znamení. Jste na půli své osobní roční cesty, a tak se rozhodně nevzdávejte a s láskou i rozhodností si stůjte na svém. Naučte se být trochu flexibilnější a více druhým naslouchejte. Zajděte si na dobré jídlo.

Blíženci

První část týdne bude ve velkém pohybu, a tak se zřejmě nezastavíte. Dělejte si pravidelné přestávky a naučte se relaxovat. Více respektujte potřeby svého těla a ve vašem milostném životě vyzkoušejte něco nového. Nebojte se mluvit o svých sexuálních potřebách.

Raci

Úplněk, který nastane v úterý ve znamení Býka, vám bude příznivě nakloněn. Přesto všechno se vyhýbejte prapodivný lidem a situacím, které by mohly vyústit ve zbytečný konflikt. Věnujte se své vlastní duchovní praxi a uvědomte si, čeho si v životě nejvíc vážíte.

Lvi

Týden může být velmi hektický a atmosféra se uvolní asi ve čtvrtek. Vyzkoušejte v sexuální oblasti něco nového a buďte kreativní. Vážné věci, řešte raději až ve čtvrtek, kdy by síla úplňku už neměla tolik působit. Buďte věrní svým vnitřní zásadám a nesejděte z cesty.

Panny

První dva dny v týdnu, mohou být v práci celkem bláznivé, a tak se připravte na „velký tanec“. Pak se svět trochu uklidní a vy se budete moci postupně otevírat novým myšlenkám a inovacím nejen ve vašem zaměstnání. Věnujte pozornost tomu, co je důležité.

Váhy

Zamyslete se nad svým sexuálním životem a fyzickými potřebami svými i vašeho partnera. Rovněž se podívejte na kvalitu určitých vztahů ve vašem životě. Důležité debaty odložte na čtvrtek a dál. Pokud se věnujete umění, vyjádřete v nich své nejhlubší pocity.

Štíři

Již začátek týdne může být pro mnoho z vás velmi důležitý, protože v úterý nastává úplněk v Býku. Meditujte nad svým dalším osobním rokem a raději buďte jen sami se sebou. Ve čtvrtek se otevřete změnám, které mohou přijít skrze vaše sny i různé synchronicity.

Střelci

Spěchejte pomalu a nesnažte se stihnout úplně všechno. Pravidelně odpočívejte a uvědomte si své vnitřní i vnější hodnoty, které ve svém životě uznáváte. Rozjímejte nad svým životem, a jak se během vaší životní cesty změnila vaše víra.

Kozorozi

Vyhýbejte se sporům a důležité záležitosti odložte na čtvrtek nebo raději na další týden. Dělejte vše, jak nejlépe dovedete a nesnažte se stihnout vše. Stůjte si na svém, ale buďte k druhým i trochu laskavější. Poučujte jen ty, kteří si o vaši radu řeknou.

Vodnáři

V úterý nastává úplněk v Býku, který vám může připomenout důležitost finančních rezerv pro vaše odvážné budoucí plány a vize. Nenechte se zmást názory jiných lidí, ale zároveň se nad nimi nepovyšujte. Vězte, že život si lidi půjčuje, aby vám sdělil něco důležitého.

Ryby

Úplněk v znamení Býka, který nastává toto úterý, vám může jít k ruce. Zaměřte se na své sny a zapište si všechno, co si jen budete pamatovat. Poproste sny, ať vám poradí v otázkách financí, intimních vztahů i vašeho zdraví.

Čtěte dál