Váš týden podle hvězd: 11. 5. - 17. 5. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Z kraje týden si užívejte dobré společnosti přátel a bavte se, jak nejlépe dovedete. V druhé polovině se naplno opřete do vašich dlouhodobých záměrů. Čím více toho uděláte, tím více energie bude mít. Dávejte si pozor na „falešnou únavu“.  

Býk

Mnoho z vás má teď narozeniny, a tak oslavujte, jak nejlépe dovedete. Pusťte se do dlouhodobých plánů a zkuste své tempo zrychlit. Tentokrát to půjde snadněji. Buďte k druhým co nejupřímnější, ale vyhýbejte se přílišné aroganci, stejně jako sebelítosti.

Blíženci

Hodně choďte do přírody a pravidelně cvičte. Zamyslete se rovněž nad svým sexuálním životem. Popřemýšlejte o tom, jak ho obohatit. Buďte k partnerovi upřímní, ale zároveň se vyhněte zbytečným zraněním. Využijte své výborné komunikační dovednosti.

Rak

Vyzkoušejte techniku „vnitřního úsměvu“. Usmívejte se do svých vnitřních orgánů, a to zcela ve všech každodenních situacích, ve kterých se budete vyskytovat. Je to mocná léčivá technika, která z dlouhodobého hlediska může konat zázraky.  

Lev

Zaměřte se na potřeby svého fyzického těla. Zaměřte se především na kvalitu svého sexuálního života. Naučte se o své potřeby říct a nečekejte, že vám partner bude číst myšlenky. Naučte se rovněž zdravým způsobem vyjadřovat svůj hněv.  

Panna

Pokud jste v posledních dnech uvažovali o nových projektech, nastal čas se do nich aktivně co nejvíc ponořit. Nuda a nicnedělání není nic pro vás, a tento týden raději zapněte na vyšší stupeň. Pamatujte, že strach jen oslabuje.

Váhy

Přestože máte raději pohodu, klid a harmonii, doporučuji tento týden hodně fyzicky cvičit. Může se tak uvolnit napětí, ke kterému může čas od času docházet. Vyhýbejte se zbytečným sporům, ale v žádném případě se nepodceňujte nebo nesnižujte.

Štír

Ve všem hledejte hlubší nebo skrytý smysl. Tento týden se probudí mocná energie, kterou ne každý dokáže zkrotit. Když své aktivity budete směřovat moudře, můžete toho zvládnou opravdu hodně. Uvědomte si, zda jste se svým sexuálním životem plně spokojeni.

Střelec

Zamyslete se nad tím, co ve svém životě chcete doopravdy zažít. Když během své životní cesty ztratíte smysluplnost, můžete být i dost nepříjemní, a to přesně hrozí tento týden. Proto si často připomínejte, co a proč zrovna teď děláte? Mluvte se druhými otevřeně i citlivě.  

Kozoroh

Dělejte vše, jak nejlépe dovedete. Hodně pracujte a zároveň fyzicky cvičte. Pravidelné přestávky jsou samozřejmost, abyste byli z dlouhodobého hlediska výkonní. Jako jedno z mála znamení dokážete ve svých cílech vytrvat až do zdárného konce.

Vodnář

Uskutečňujte své vize teď hned. Není snad lepšího času pro silný dynamický začátek něčeho, co může trvat po několik desítek let. Nezapomeňte hodně fyzicky cvičit, abyste udrželi dobrý kontakt se zemí. Vaše myšlenky pak budou mít ještě větší váhu.

Ryby

Pobývejte často v přírodě, ale tentokrát zkuste své fyzické tělo více namáhat. Choďte na dlouhé túry, pravidelně běhejte a více posilujte. Probuďte své sexuální kanály, a pokud to teď s partnerem není ono, promluvte si s ním o svých i jeho potřebách.

Čtěte dál