Váš týden podle hvězd: 11. 10. – 17. 10. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Pobývejte častěji na čerstvém vzduchu a hodně cvičte. Věnujte se svým oblíbeným sportům nebo jiné fyzické činnosti, abyste uvolnili svou přebytečnou energii. Buďte tvůrčí ve všech ohledech a své myšlenky si raději pravidelně zapisujte.

Býk

Zamyslete se nad svým sexuálním životem. Jaké zkušenosti na vás měly v tomto ohledu největší vliv? Co vám přináší největší potěšení? Nebojte se toto téma s partnerem otevřít, ale zároveň dávejte pozor na to, abyste volili citlivá slova.

Blíženci

Pobývejte častěji s přáteli, které máte rádi, ale dlouho jste je neviděli. Nebojte se s druhými více spolupracovat, protože ve více lidech se toho více zvládne. Snažte se rozesmát aspoň jednoho kolegu v práci nebo někoho, kdo se hodně trápí.

Rak

Více se radujte a vytvořte si čas a prostor na své koníčky a záliby. Obklopte se příjemnými lidmi a zaměřte se na prohloubení intimity ve vašem současném vztahu. Vrhněte se rovněž do různých oprav a úprav svého domova.

Lev

Udělejte si přehled svých nejbližších přátel a lidí, se kterými byste se v budoucnosti setkávali častěji. Pak aspoň dva z nich kontaktujte a domluvte se na nějakém společném setkání. Popřemýšlejte o nových projektech a postupně je začněte realizovat.

Panna

Zbavte se všech zbytečných věcí, které ve svém životě nepoužíváte, a obdarujte své nejbližší. Vrhněte se do všech pracovních záležitostí, o kterých víte, že mají být vykonány, a nelpěte tolik na dokonalosti. Jednoduše dělejte v každém okamžiku to nejlepší a to stačí.

Váhy

Navštěvujte různé společenské akce, kde se budete moci setkávat se svými nejlepšími přáteli. Zajděte si za svým oblíbeným poradcem nebo průvodkyní a zamyslete se nad hlavními cíli následujícího roku. Obdarujte se něčím, o čem již léta uvažujete.

Štír

Více se smějte a neberte život tolik vážně, přestože si neustále uvědomujete stinné aspekty lidské existence. Vnášejte naději a radost tam, kde sídlí smutek a beznaděj. Zaměřte se na to, co je ve vašem životě dobré. Kam jde pozornost, tam jde energie.

Střelec

Kontaktujte své přátele ze zahraničí a rozhodněte se zlepšit své jazykové dovednosti, které vám na vašich budoucích cestách pomohou k navázání důležitých vztahů. Častěji pobývejte ve společnosti přátel, kteří se umí bavit.

Kozoroh

Co nového byste chtěli do svého života integrovat? S jakými lidmi chcete doopravdy trávit svůj drahocenný čas? Zrekapitulujte si všechny důležité vztahy s muži, počínaje otcem, poučte se z nich a vezměte si svou sílu zpět.

Vodnář

Pomalu se připravujte na realizaci svých snů a vizí. Vše si zapisujte a nadále rozvíjejte své vnitřní dary. Obohaťte tento svět svou kreativitou, a to jak v práci, tak ve vašem osobním životě. Pravidelně se setkávejte s lidmi, které dobře znáte, a zapojte je do svých činností.

Ryby

Dejte průchod svým snům. Pročítejte si své snové deníky, a pokud ještě žádný nemáte, pořiďte si ho. Začněte tvořit další sny, které se mohou stát realitou. Dobře vybírejte lidi, se kterými budete chtít vstoupit do hlubší spolupráce.

Čtěte dál