Váš týden podle hvězd: 11. 1. - 17. 1. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Dovolte si být úspěšní. Jestli už víte, čeho chcete ve svém životě dosáhnout, pokračujte krok za krokem a nikam nespěchejte. Vše se dostaví ve správný čas. Nastavte určitým lidem zdravé hranice, abyste mohli být viděni ve správném světle.

Býk

Pečujte o své fyzické tělo s láskou. Proměňte akt jídla v něco posvátného, a to samé učiňte i s milováním s vaší drahou polovičkou. V zaměstnání se nebojte stanovit si vyšší cíle a pusťte se s rozhodností do jejich uskutečnění. Nastává příznivý čas.

Blíženci

Zaměřte se na kvalitu místo kvantity. To platí pro všechny oblasti ve vašem životě. Dívejte se na život z orlí perspektivy a popřemýšlejte o tom, jakým způsobem byste chtěli žít za deset let. Více si věřte a neberte si osobně slova lidí, kteří vám nerozumí.

Rak

Buďte si v každém ohledu věrní. Odpusťte veškeré minulosti a vracejte se jen k tomu, co vám opravdu dává sílu. Zamyslete se nad svým vztahem k otci a důležitým mužům ve vašem životě. Máte možnost tyto vztahy postavit na zcela novou úroveň prožívání.

Lev

Odevzdejte životu vše, co neodpovídá vaším nejvyšším ambicím. Poproste život o pomoc ve všech oblastech, které si zaslouží vaši pozornost. Kupte si něco krásného na sebe nebo se jiným způsobem oceňte. Znáte se ze všech lidí nejlépe, a tak na nic nečekejte.

Panna

Jaké vztahy vás momentálně nejvíc tíží? Vezměte si svou sílu zpět a buďte jednoduše sami sebou. Nebuďte jenom realističtí, ale dovolte si odvážně snít o své nejlepší možné budoucnosti. Je to první krok k tomu, abyste do svého života přitáhli štěstí.

Váhy

S jakými lidmi byste chtěli doopravdy nejvíc spolupracovat? Definujte své osobní potřeby a ukažte druhým své nejlepší vlastnosti a kvality. Investujte do svého zdraví i vzdělání. Obklopte se přáteli, kterým můžete opravdu důvěřovat.

Štír

Zaměřte se na svůj sexuální život a pozvedněte ho na vyšší úroveň. Otevřete svá srdce a žijte svou největší vášní. Buďte vůči svým protějškům trpěliví a raději se zaměřte na jejich silné stránky než slabiny. Otevřete se různým příležitostem, které jsou ve vzduchu.

Střelec

Jděte za svými nejvyššími touhami vašeho srdce. Učiňte konkrétní kroky a neprodlévejte na místě. Pohyb je vaší silou, a tak se nenechte zastrašit žádnými negativními prognózami. Investujte do svého vzdělání a nebojte se mluvit o tom, čemu věříte.

Kozoroh

Nadále postupujte krok za krokem k vašim dalekosáhlým záměrům. Pamatujte, že vytrvalost vítězí a nikdo jiný nedokáže být tak vytrvalí jako vy. Hodně uklízejte, abyste si ve svém životě vytvořili prostor pro nové začátky.

Vodnář

Zamyslete se nad svým fyzickým tělem a experimentujte s různými novými přístupy ke zdraví. Své nově nabyté poznatky sdílejte nejen se svými dobrými přáteli, ale i s lidmi, kteří o to projeví zájem. Vezměte zodpovědnost do svých rukou.

Ryby

Nastal čas detailněji definovat své dlouhodobé životní cíle. Přestože milujete neohraničenost a svobodu, pokuste se v tomto ohledu překonat. Čím jasnější a silnější bude vaše představa o budoucnosti, tím rychleji se sama bude utvářet.

Čtěte dál