Váš týden podle hvězd: 10.8. - 16.8. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Nenechte se zmást vším, co na vás působí jako krásné. Ať jsou to vaši partneři, milenci nebo přátelé, dívejte se hlouběji do jejich nitra. Objevujte krásu, která hned nevyprchá. Sami si pořiďte něco pěkného a dejte druhým najevo svůj šarm.

Býk

Nastal čas projít nějakou léčivou procedurou. Může to být masáž nebo se naučte zdravě vařit. Zároveň si stále užívejte přírody a učte se od ní, jak zlepšit své fyzické zdraví a zvýšit psychickou pohodu.

Blíženci

Zaměřte se tento týden na stále se opakující myšlenky, které vám jen ubírají energii a nic neřeší. Až je objevíte, nahraďte je něčím pozitivním. Hrajte si s afirmacemi a druhé svými slovy podporujte. Co ve vašem životě potřebuje vyléčit nejvíc?

Rak

Většina z vás miluje přírodu a přišel vhodný čas se naučit něčemu novému. Kupte si knihu o bylinkách nebo stromech. Vše ihned vyzkoušejte v praxi a často pobývejte v lese, kde své znalosti můžete propojit s vrozenou intuicí a vše dát do praxe.  

Lev

Jste silné osobnosti, a tak si připomeňte v čem tkví vaše kouzlo. Probuďte naplno svou vnitřní umělkyni a vytvořte něco, co bude mít na vaše okolí pozitivní vliv. Můžete navštívit nějaký seminář, kde se naučíte léčit sebe nebo druhé.

Panna

Tentokrát se zaměřte na své fyzické tělo a věnujte pozornost všem detailům, které vás nejvíce zatěžují. Zkoumejte nové trendy ve zdravém stravování a pravidelně se věnujte protahování a posilování svého těla. Naučte se něco nového o bylinkách.

Váhy

Když se zamyslíte nad tím, co vás nejvíc přitahuje na mužích, je to jejich inteligence, šarm nebo fyzické proporce? Hledejte v nich jejich skutečnou krásu, která když je opravdová, tak se neustále prohlubuje. Nenechte se zmást krásou povrchní.

Štír

Probuďte v sobě netušené léčivé síly a použijte je k dobru všech. Vyhýbejte se nutkavým negativním myšlenkám a nahraďte je konstruktivní činností. Zkuste se tento týden zaměřovat jen na pozitivní stránky druhých lidí. Večer zhodnoťte, jak vám to šlo.

Střelec

Tento týden se snažte cestovat na přírodní místa, která na vás působí léčivě. Zastavte se na těchto místech a nechte je na sebe působit. Doporučuji si pořídit nějaký bylinný přípravek, který pochází z exotických krajů. Dejte na svou intuici.

Kozoroh

Vyhýbejte se tento týden monotónnosti, se kterou obvykle nemáte žádný problém. Když budete ze své práce unavení a nepomohou vám vaše oblíbené „triky“, tak se zamyslete nad tím, zda ve svém životě nemáte opravdu něco změnit.

Vodnář

Je to ideální čas pro návštěvu nějakého semináře, kde se naučíte sami sebe léčit nebo zlepšovat svůj psychický stav. Zajímejte se o nové metody a seznamujte se s lidmi, kteří dlouhodobě druhým pomáhají. Možná vás něčím inspirují nebo vy je.

Ryby

Nastal čas, ve kterém můžete objevit další způsoby toho, jak lidem kolem vás pomáhat. Každý den proste své sny, aby vám pomohly zahojit rány minulosti nebo přítomnosti. Kupte si nějaký přírodní parfém a dejte průchod svému přirozenému kouzlu.

Čtěte dál