Váš týden podle hvězd: 10.6. - 16. 6. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Více mluvte se svou rodinou a zorganizujte nějako rodinnou oslavu. Máte sílu druhé rozhýbat, a tak se do toho pusťte. Použijte svůj humor i rychlost, aby se druzí nestihli na něco vymluvit.

Býci

Investujte do svého bydlení a kupte si nějaký hezký nábytek nebo předmět síly. Může to být kámen, soška nebo květiny. Uvařte něco dobrého a překvapte svou rodinu nejen vynikajícím jídlem, ale i pohodovou atmosférou.

Blíženci

Naučte se více důvěřovat. Jste komplexní lidé, které mají možná až příliš talentů. Oslňte druhé nejen svým humorem, ale i nápaditostí. Možná se vám podaří usmířit rodinné vztahy, které jsou dlouho problematické.

Raci

Pokud ještě nemáte oltář předků, zkuste si ho doma vytvořit. Stačí si vyhradit malé místo, které zkrášlíte kamínky, květinami a starými fotkami. Často se svými předky rozmlouvejte a vězte, že jejich přínos je hodný strážným andělům.

Lvi

Věnujte svou pozornost svým dětem, nebo pokud zatím žádné nemáte, tak svému vlastnímu vnitřnímu dítěti. Čtěte si staré pověsti, mýty nebo příběhy, které v sobě skrývají hlubší moudrost. Ochraňujte své nejbližší a zkuste svůj domov nějak zkrášlit.

Panny

Zaměřte se na svůj domov, a hlavně na to, co je potřeba opravit nebo vylepšit. Nenechte veškerou práci jen na sobě, přestože vás baví. Zapojte do činnosti i své rodinné příslušníky a naučte se smát i ve chvílích, kdy věci nesměřují k dokonalosti.

Váhy

Zkuste objevit skrytá tajemství vztahů nejen vašich rodičů, ale i předků. Zajímejte se o jejich šťastnou či tragickou lásku a hledejte v nich paralely. Možná objevíte skryté vzorce, které se prolínají skrze časoprostor. Uvědomte si sílu volby, která vás osvobodí.

Štíři

Staňte se rodinnými detektivy. Odhalujte různá tabu, kterým se vaše rodina vyhýbá, aby udržela „status quo“. Buďte při svých objevech soucitní a konfrontujte druhé s pravdou citlivěji, než jste zvyklí u sebe. Vydržíte mnohem více, a tak se naučte mít s druhými soucit.

Střelci

Zajímejte se o různé rodinné zvyky starých nebo cizích kultur. Inspirujte se a snažte se vše aplikovat tak, aby to bylo v souladu s dnešní dobou. Sdílejte své názory s druhými a probuďte v sobě „vnitřní učitelku“, která ve vás každým okamžikem spočívá.

Kozorozi

Zaměřte se na vše, co je potřeba doma opravit. Zorganizujte nějaký společný rodinný výlet s rodinou a více s nimi komunikujte. Modlete se za ochranu svých dětí i celkové rodiny a buďte každým okamžikem vděční za všechny dary, kterým se vám dostává.

Vodnáři

Udělejte rodinnou sešlost a seznamte je se svými nejbláznivějšími nápady, které myslíte zcela vážně. Mluvte o nich i tehdy, kdy to bude vypadat, že s vámi nikdo nesouhlasí. Je to jen otázka času, než jim ty správné souvislosti dojdou.

Ryby

Použijte své sny k tomu, abyste vyléčily všechny neharmonické rodinné vztahy. Využijte svůj hluboký soucit k tomu, aby ve vašem rodinném systému vznikla atmosféra soucitu, přátelství a sounáležitosti. Nenechte se nikým urážet nebo manipulovat.

Čtěte dál