Váš týden podle hvězd: 10. 5. - 16. 5. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zamyslete se nad svým vztahem k financím. Šetřete na budoucnost, a zároveň se nebojte využít ekonomických změn, ke kterým dochází na celém světě. K pravidelnému pohybu na vzduchu zkuste vyzkoušet něco z jógy.

Býk

Někteří z vás pocítí velkou touhu totálně změnit svůj dosavadní způsob života. Uvědomte si důsledky svého vztahu s otcem na vaše důležité vztahy s muži a učiňte v tomto ohledu nějakou změnu, která vás osvobodí. Své nápady se nebojte realizovat.

Blíženci

Vaše znamení ovládá plíce a ruce, a tak se nebojte naučit pomocí rukou léčit. Uvědomte si i sílu svého dechu a zkuste dýchat až hluboko do břicha. Choďte více do přírody a zkoušejte rozvíjet vnitřní ticho. Vaše myšlenky tak získají na kvalitě i hloubce.

Rak

Objevujte tajemnou léčivou sílu přírody. Naučte se nový druh masáže a ihned ji vyzkoušejte na svých rodinných příslušnících. Pečujte o druhé s láskou tak, jak to umíte jenom vy. Nezapomeňte ani na sebe a kupte si nějaký dárek, který potěší vaše srdce.

Lev

Je dobré nikam nespěchat, v klidu se věnujte všemu, co považujete za smysluplné. Důvěřujte božskému načasování a zároveň se vyhýbejte všem lidem, kteří na vás působí neupřímně. Zaměřte se na své nejbližší a připomeňte jim, jak úžasní jsou.

Panna

Využijte všech inovací, které vás napadnou jak v práci, tak v životě. Nebojte se pouštět do rizika a zároveň zůstaňte pevně nohama na zemi. Nastal vhodný čas rozšířit své hranice o něco dál, ať se to týká čehokoliv. Nebojte se zdravě riskovat.

Váhy

Nebuďte pohodlní a choďte častěji na procházky na místa, která jsou známa svou léčivou silou. Investujte do svého bytu a zkuste ho nějakým způsobem zkrášlit. Zaměřte se na praktické výzvy ve vašem životě a nic neodkládejte.

Štír

Uveďte své duchovní ideály do reality. Máte velkou moc, a tak ji využijte tím nejlepším možným způsobem, kterého jste schopni. Hledejte krásu v přírodě, v lidech kolem vás i ve vašich snech. Naslouchejte své intuici, protože je výtečná.

Střelec

Najděte si dobrého učitele nebo učitelku jógy nebo ji sami začněte vyučovat, pokud jste již prošli tímto druhem výcviku. Investujte do svého zdraví a více cestujte po místech, která jsou známa svou léčivou silou. Čím dál poputujete, tím lépe.

Kozoroh

Vaše zdraví i finanční situace se může zlepšit, pokud budete dostatečně flexibilní a inovativní. Nebojte se uvést své dobré nápady do praxe teď hned. Nic neodkládejte, protože kosmické vlivy vám přejí ve všech činnostech. Jen mít odvahu.

Vodnář

Zamyslete se nad svými nejbližšími přáteli. Možná nastal čas je něčím příjemným překvapit. Kupte někomu dárek, přestože nemá svátek ani narozeniny. Udělejte něco neočekávaného, protože to po vás život přesně chce.

Ryby

Objevte kouzlo svého fyzického těla a věnujte se více józe nebo tantře. Hledejte rovněž pravou krásu v druhých lidech a nebojte se jim připomenout, kým doopravdy jsou. Probudíte-li v sobě touhu léčit, nastal čas tuto touhu uskutečnit.              

Čtěte dál