Váš týden podle hvězd: 10. 1. – 16. 1. 2022

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Popřemýšlejte o tom, co výjimečného se v poslední době ve vašem životě stalo. Investujte do svého duchovního nebo osobního rozvoje a naučte se pravidelně meditovat. Vhodný je pro vás tanec nebo vědomá chůze či běh. Zkoušejte to, co vám nejvíce vyhovuje.

Býk

Otevřete se novým nápadům, které vás v poslední době napadají, a vše si zapisujte do svého zápisníku. To se týká i vašich snů. Naučte se je vykládat a využít jejich moudrost ve vašem každodenním životě. Věnujte pozornost jen těm projektům, které mají srdce.

Blíženci

Vaše mysl je opravdu mocná, a tak si dávejte velký pozor na kvalitu svých myšlenek, kterým věnujete svou pozornost. Živte v sobě jen ty myšlenky, které ve vás vyvolávají dobrý pocit, a ty ostatní nechte jednoduše být. Chopte se kormidla svého života.

Rak

Uvědomte si kvalitu vztahů ke všem důležitým mužům svého života, počínaje vaším otcem. Považujete tento vztah opravdu za přijatý a zpracovaný? Jestliže ne, může stále ovlivňovat vaše stávající vztahy. Zamyslete se nad skrytými souvislostmi a osvoboďte se.

Lev

Zaměřte se na to, co je ve vašem životě opravdu důležité. Zamyslete se nad krásnou symbolikou posvátného stromu. Najděte svůj „kmen“, abyste věděli, o co a koho se můžete opřít. Naučte se být i sami a užívejte si prohlubující se moudrosti své duše.

Panna

Vzpomeňte si, co bylo ve vašem životě vždy nejefektivnější a vždy dobře fungovalo. Zamyslete se nad oblastmi, které jsou pro vás momentálně nejdůležitější, a využijte svých zkušeností, abyste byli ještě lepším člověkem. Naučte se větší sebelásce.

Váhy

Uvědomte si kvalitu svých vztahů, kterým věnujete v poslední době nejvíce pozornosti. Zaměřte se na lidi, se kterými je vám krásně, a těm ostatním v duchu přejte štěstí. Nesnažte se zachraňovat všechny a udělejte něco dobrého sami pro sebe.

Štír

Zbavte se ve svém životě všeho přebytečného a připomeňte si své dlouhodobé záměry. Zatím se do ničeho příliš velkého nepouštějte. Hodně uklízejte a zbavujte se všeho přebytečného, co by mohlo blokovat vaši tvůrčí energii. Číhejte na vhodný okamžik.

Střelec

Dokončete vše, co můžete, a vytvořte si ideální prostor i podmínky pro své další nápady a cíle. Naučte se zpomalit a nechat jednat vesmír. Sněte život, který opravdu chcete žít, a obklopte se starými, dobrými přáteli z celého světa.

Kozoroh

Nastal čas přehodnotit to, co je pro vás opravdu důležité. Občas je více méně a naopak. Dívejte se na to, co je na první pohled očím neviditelné. Pravidelně se zaměřujte na oblast svého srdce a zkuste toto energetické centrum propojit se svou myslí.

Vodnář

Zhodnoťte všechny své dlouhodobé sny a cíle. Uvědomte si, co se povedlo, a co zatím ještě ne. Uvědomte si i ty nejmenší úspěchy a pochvalte se, přestože ještě nejste na konci své cesty. Obklopte se svými nejlepšími přáteli a vytrvale se zaměřujte na to dobré.

Ryby

Zkuste si vzpomenout na své nejdůležitější a nejsilnější sny, které vám změnily život, nebo byly jiným způsobem důležité. Každý sen může obsahovat třeba i dvacet a více důležitých poselství, a tak se nespokojujte jen s jedním. Změňte svůj vnitřní svět k lepšímu.    

Čtěte dál