Váš týden podle hvězd: 1. 6. - 7. 6. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Investujte do sebe. Hodně cvičte a posilujte oslabené partie vašeho těla. Sport i pohyb vám může dodat více energie, než klasický odpočinek. Sledujte různé příležitosti a naučte se využít správného načasování. Vyhýbejte se zbrklosti.

Býk

Ve svém sexuálním životě vyzkoušejte něco, o čem již dlouho sníte. Počkejte na vhodný okamžik a promluvte si s partnerem o svých choutkách nebo raději ihned převezměte iniciativu. Ve svém zaměstnání učiňte důležité kroky, o kterých víte, že mají být učiněny.

Blíženci

Ponořte se do všech aktivit, které zlepší kvalitu vašeho současného života. Pokud zatím nevíte, co to je, jen chvilku počkejte a pravda se vyjeví. Se svým partnerem otevřete zranitelná témata a využijte svých skvělých komunikačních dovedností.

Rak

Investujte do své duše. Navštivte nějaký seminář, který vás dlouho přitahuje nebo se o samotě věnujte praxím, které se vám již v minulosti osvědčily. Pozorujte druhé jako kočka a v nečekaných okamžicích ukažte svému partnerovi svůj magický šarm.

Lev

Zaměřte se na fyzické cvičení a posilujte své tělo i mysl. Pravidelně choďte do přírody a jen pozorujte stromy, zvířátka a lidi. Hledejte různé opakující se symboly, kterými vás život chce upoutat. Pokud víte, že něco máte udělat, neváhejte a jednejte rozhodně, ale se soucitem.

Panna

I nadále pokračujte ve svých pracovních aktivitách a vytrvale pokračujte ve zlepšení vaší situace. Období krize obvykle přináší skryté příležitosti, které se ukáží jen odvážným duším. Odevzdejte strach a vneste do svého života úspěch i štěstí.

Váhy

V žádném případě příliš nepřemýšlejte, protože to může ochromit vaši akceschopnost a odebrat psychickou energii. Není lepšího času jednat, mluvit nebo se opřít do všech důležitých životních změn. Nesnažte se všechno zvládat sami.

Štír

Kupte si nějakou knihu, o které víte, že vám rozšíří obzory i vhled. Více mluvte ke svým blízkým a snažte se jim nenásilně promluvit do duše. Když si počkáte na správný okamžik, vše bude fungovat ve prospěch všech.

Střelec

Nevyhýbejte se rozdílným pohledům na svět, ale zkuste se jimi inspirovat. Přestože v sobě již nosíte velkou moudrost, cesta učení nikdy nekončí. Pozorujte, naslouchejte a v pravý čas dejte najevo, co si o tom všem myslíte. Něco nového se naučte.

Kozoroh

Zaměřte se na posílení vašeho fyzického těla. Vyzkoušejte nový druh posilování a zároveň se pravidelně protahujte. Mějte odvahu více mluvit o svých niterných pocitech, abyste se druhým příliš neodcizili. Přizpůsobte se měnícím se okolnostem.

Vodnář

Navštěvujte různé nové skupiny, které se dlouho zabývají tím, co vás v nedávné době zaujalo. Více pozorujte chování lidí. Naučte se číst jazyk těla a gestikulací. Se svými myšlenkami vyčkávejte na správný okamžik.

Ryby

Více se svými bližními mluvte o svých pocitech, přestože jsou velmi těžko popsatelné. Pokud uslyšíte někoho mluvit o svých snech, zkuste se zapojit do jejich výkladu. Svým vhledem a vrozenou empatií můžete druhým doslova proměnit pohled na život.

Čtěte dál