Váš týden podle hvězd: 1. 3. - 7. 3. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Zamyslete se tento týden nad tím, zda vaše současné povolání odpovídá vašemu pravému poslání na této zemi. Představte si, kde byste chtěli být za deset let a dovolte své představivosti totální svobodu, nezávisle na tom, co se v současné době děje.

Býk

Dejte svým rodinným a partnerským vztahům hlubší smysl. Věnujte se společným zájmům a vyzkoušejte i něco nového. Každá situace přináší i skryté příležitosti, a tak je zkuste společně nalézat. Naučte se žádat zdroj o pomoc a dělejte to, co je nutné.

Blíženci

Využijte svých skvělých komunikačních dovedností, abyste svými slovy vnášeli harmonii a naději tam, kde jsou spory a beznaděj. Vytvořte si svou nástěnku vizí a ujasněte si, co byste ve svém životě chtěli ještě prožít a co pro vás znamená opravdové štěstí.

Rak

Pečujte nejen o druhé, ale především o sebe. Naučte se být pravidelně sami a věnujte svůj čas rozjímání nad svým rodinným i duchovním životem. Vyzkoušejte jógu, kterou můžete cvičit i sami doma. Modlete se za ochranu svého domova a změnu k dobrému.

Lev

Zavolejte lidem, kterých si považujete za jejich přirozenou moudrost a podělte se s nimi o své problémy a strasti. Naučte se být kreativní ve všem, čemu se právě věnujete a buďte vděční za všechno dobré. Své blízké podpořte a buďte jim inspirací i v těžších dobách.

Panna

Přestože je většina z vás spíše prakticky zaměřených, investujte do svého duchovního vývoje. Nechte se inspirovat různými učiteli ze zahraničí a začněte se věnovat pravidelné meditaci. Možná najdete hlubší smysl vašeho života, a to vám dodá energii.  

Váhy

Rozviňte svého vnitřního umělce a zkuste se naučit na nějaký nový hudební nástroj nebo se učte zpívat. Vnímejte lidi jako rozladěné, chodící hudební nástroje, které se často neumí používat. Najděte si osobního učitele, který vám dokáže urychlit cestu.

Štír

V dobách krize patříte k těm nejsilnějším, a tak se tentokrát zaměřte na bezpodmínečnou službu vašim nejbližším nebo lidem, kteří se ocitli v problémech. Poraďte jim, pokud vás o to požádají a mějte soucit se slabšími lidmi.

Střelec

Investujte do svého duchovního života a vyhledávejte zajímavé zahraniční učitele. Využijte internet, který vám může poskytnout nejen zajímavé informace, ale možná i pracovní příležitosti. Někteří z vás by mohli nějaký on-line program i vytvořit.

Kozoroh

Vyhledávejte přítomnost starších lidí, kteří již prošli nesčetnými zkušenostmi a ptejte se jich, co si o současné celosvětové situaci myslí. Vezměte zodpovědnost do svých rukou a jednejte ve prospěch všech. Nastal váš čas ukázat, co se ve vás skrývá. 

Vodnář

Využijte nuceného klidu k rozvoji vašeho vnitřního bohatství. Na svých vizích pracujte tam, kde zrovna jste a konzultujte vše s odborníky v daném oboru. Do svého domova vneste humor i váš pověstný nadhled.

Ryby

Odpoutejte se od okolních vlivů a definujte přesněji svou budoucí životní vizi. Pěstujte víru v život, kterou máte ze všech znamení nejsilnější. Netrapte se kolektivními záležitostmi a soustřeďte se na přicházející nové začátky.   

Čtěte dál