Váš týden podle hvězd: 1. 2. - 7. 2. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Posilte své fyzické tělo nebo se intenzivně věnujte sportům, které máte rádi. Nedržte napětí v sobě, ale kreativně ho vyjadřujte. Naučte se zdravě projevovat svůj hněv. V žádném případě ho nepotlačujte, protože to je zaručená cesta k nemocem.

Býk

Buďte štědří a darujte druhým vše, co již ve svém životě dlouhodobě nepoužíváte. Půjdete-li na nějakou důležitou schůzku, ověřte si, zda se doopravdy koná. Máte-li nějaké závazky z minulosti, nastal vhodný čas vše dát do pořádku.

Blíženci

Zaměřte se na svou postavu a věnujte se tento týden na zpevnění svého těla. Cvičte opatrně a pomalu. Promluvte si se svým partnerem o svých sexuálních potřebách a udělejte něco pro oživení vašeho vztahu. Nebojte se být v tomto ohledu zcela upřímní.

Rak

Obyčejně máte tendenci se vyhýbat konfliktům, ale tento týden se nebojte být zcela upřímní. Mluvte o svých potřebách, aby vás druzí viděli jasněji. Svou péči věnujte především sami sobě a hodně choďte na procházky. Mohou zmírnit napětí, které je ve vzduchu.

Lev

Připomeňte si to, čím doopravdy jste. Jste děti slunce, které mají vnášet světlo tam, kde sídlí pochybnosti a tma. Jaký silný příběh chcete doopravdy vytvořit? Hrajte si se svými představami a aktivně je zhmotňujte. S jakými přáteli byste chtěli něco společně vytvořit?

Panna

Nebojte se toho, co se bude dít v budoucnosti. Raději se zaměřte na přítomný okamžik a připravujte se na velké začátky, které již uzrály ve vaší duši. Vytvářejte si potřebný prostor, aby následná cesta byla pohodlná. V práci se učte být více asertivní.

Váhy

Zaměřte se na své přátelské vztahy a zkuste se do nich více aktivně zapojit. Pokud vás mrzí, že s vámi někdo není častěji, ozvěte se mu jako první. Uvědomte si své nové životní hodnoty a uzpůsobte k tomu i vaše sociální vztahy.

Štír

Dávejte si pozor na to, co říkáte. Máte velkou moc druhé uzdravovat, ale také jim nezapomenutelně ublížit. Nebojte se říkat druhým věci upřímně, ale zároveň s respektem k jejich životní situaci. Intenzivně fyzicky cvičte a dělejte jen to, co je pro vás smysluplné.

Střelec

Nebojte se nových nápadů a inovací ve všech oblastech vašeho života. Vše probírejte se svými přáteli, kteří již prošli zkouškami času. Možná zjistíte, že se vaše názory liší, ale to je v naprostém pořádku. K životu rozmanitost patří. Nebojte se druhými inspirovat.

Kozoroh

Poučte se ze své minulosti a svou momentální životní vizi se nebojte poupravit tak, aby vyhovovala současnosti. Posilte své fyzické tělo pravidelným cvičením, a hlavně se naučte i odpočívat. Vše má své správné načasování, a tak s určitými kroky posečkejte.  

Vodnář

Zaměřte se na jasnou komunikaci se svými přáteli, aby nevznikaly zbytečné domněnky. Zároveň si kontrolujte důležité schůzky, protože mnohé z nich mohou nečekaně odpadnout. Ozvěte se příteli z vašeho dětství nebo ho něčím milým překvapte.

Ryby

Zaměřte se na svůj duchovní rozvoj a povídejte si o svých zkušenostech s lidmi, kteří vás dokážou pochopit. Rozvíjejte nejen svou duši, ale i své fyzické tělo. Vyzkoušejte pár cviků z jógy a kombinujte je s klasickým posilováním.

Čtěte dál