Váš týden podle hvězd: 1. 11. – 7. 11. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Udělejte si čas jen pro sebe. Opusťte všechny zbytečné aktivity, které vám jen ubírají energii, a popřemýšlejte o tom, co by bylo dobré ve vašem životě změnit. Buďte nezávislí a pracujte na rozvoji svého mimosmyslového vnímání.

Býk

Udělejte si tento týden čas na procházku přírodou. Rozjímejte nad svým životem a lidmi, se kterými cítíte, že je potřeba si promluvit a nastavit nové, zdravější hranice. Je příhodný čas na vyjednávání, a tak toho naplno využijte.

Blíženci

Přestože jste velmi inteligentní a máte skvělé mentální schopnosti, ponořte se tentokrát více do hlubin svého podvědomí. Neutíkejte před svými pocity, které v sobě nesou více, než tušíte. Promluvte si s lidmi, na kterých vám záleží. Může to mít úspěch.

Rak

Buďte věrní tomu, co v sobě cítíte. Pravidelně pobývejte o samotě a přemýšlejte o svých předcích. Uctěte jejich památku a rozhodněte se přijmout jejich požehnání v podobě talentů, kterými oplývali, a odmítněte dary stínu, které nemusíte ve svém životě opakovat.

Lev

Přestože jste velmi silné osobnosti, tento týden můžete pocítit zkoušku v podobě lidí, kteří zastávají jiné životní strategie a názory. Použijte své vynikající prezenční dovednosti k tomu, abyste se s některými důležitými lidmi usmířili.

Panna

Máte velkou možnost něco ve svém životě změnit. Občas k sobě můžete být velmi kritičtí, a tak tento zvyk zkuste překonat, aniž byste ztratili něco ze své přirozené potřeby se neustále zdokonalovat. Učiňte změny, po kterých již dlouho toužíte.

Váhy

Rozjímejte nad svým životem, partnerem, rodinou, přáteli a jinými důležitými lidmi. Máte možnost uvést některé vztahy do větší rovnováhy, a tak zkuste vytušit ten nejlepší okamžik, kdy co říct a kdy raději mlčet. Jednejte moudře i rozhodně zároveň.

Štír

Mnoho z vás bude slavit tento týden narozeniny, a proto si vytvořte strategický plán pro následující rok. Navštivte svého oblíbeného astrologa nebo poradce, jemuž důvěřujete, a učiňte ty nejsprávnější životní kroky. Máte možnost učinit velkou změnu.

Střelec

Utište svůj vnitřní dialog a rozhodněte se ponořit hluboko do svého nitra. Můžete objevit skryté poklady uvnitř zapomenutých koutů vašeho vnitřního světa. Udržujte si svou pozitivní energii a šiřte ji tam, kde je jí nejvíce potřeba.

Kozoroh

Sledujte své vlastní návyky a zapisujte si všechno, čemu se přes den věnujete. Večer rozjímejte nad tím, jakým jste člověkem, a zkuste učinit něco, co ještě zlepší váš charakter. Zbavte se nějaké závislosti nebo vlastnosti, o které víte, že vám nic nepřináší.

Vodnář

Rozviňte své pozorovací schopnosti a mějte odvahu skočit do neznáma. Buďte tou nejlepší verzí sebe sama a spojte se s lidmi, kteří vaše motivace chápou a podporují vás. Přijdou-li pochybnosti, vězte, že opět odejdou. Hlídejte si svůj vnitřní pocit svobody.

Ryby

Pobývejte častěji o samotě a rozjímejte nad tím, co by bylo dobré ve vašem životě změnit. Máte velkou možnost vyléčit váš rod, a tak se více zajímejte o to, jak žili vaši předci, a pochopte skryté souvislosti, které se v jejich příbězích vyskytují. Myslete více na sebe.

Čtěte dál