Váš týden podle hvězd: 04.11. - 10.11. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Zkuste si napsat příběh, ve kterém budete vy hlavní postavou. Sněte o svém budoucím „Já“ a zjistěte, co by mu udělalo tu největší radost. Jděte do podrobností, abyste věděli, k jakému místu máte svou mysl směřovat právě v tomto přítomném okamžiku.

Býci

Na pracovní schůzky choďte raději o něco dříve a ujistěte se, že druhá strana nezapomněla. Vytvářejte si záložní plány a nebojte se snít o odvážných věcech. Mějte odvahu si určit zdravé hranice k lidem, kteří je rádi překračují. Zbavujte se všeho přebytečného.

Blíženci

Vytrvejte ve svých započatých vnitřních změnách, protože každá pochybnost vás bude jen oslabovat. Hodně uklízejte a vytvářejte si ve svém životě prostor, který tak nutně potřebujete. Zatím nikam nespěchejte a nechte své nápady uzrát. Ten správný čas brzy přijde.

Raci

Během svého „velkého úklidu“ sněte o svém ideálním domácím životě. S úctou ke své minulosti a v radostném očekávání vaší ideální budoucnosti si vytvářejte životní scénáře, které byste rádi zažili. Dejte je na papír, abyste životu dali znamení, že jste připraveni.

Lvi

Zaměřte se na kvalitu vašich současných vztahů. Dejte do nich ze sebe to nejlepší a vyhýbejte se těm, kde panuje silná nerovnováha. Nebo je změňte a nově definujte, abyste se v nich začali cítit lépe. Mějte odvahu být sami sebou za všech okolností.

Panny

Zkuste vyhlásit válku svému vnitřnímu kritikovi. Naučte se ve své mysli neponižovat a neshazovat. Buďte k sobě laskaví za všech okolností. Pamatujte, že dokonalost je tu již přítomna a vy máte vrozený dar tuto dokonalost neustále vylepšovat.

Váhy

Mějte odvahu se konfrontovat s lidmi z vaší minulosti, ke kterým se ve své mysli neustále vracíte. Nedělejte si žádné domněnky a podívejte se pravdě do očí. Naučte se říkat „Ne“ bez pocitu viny.

Štíři

I nadále rozjímejte nad svým dalším osobním rokem, a energicky vytvářejte prostor pro své nové výpady. Zrekapitulujte si všechny své intimní vztahy a odpusťte svým současným i minulým partnerům nebo sobě.

Střelci

Napište si seznam míst na světě, které byste ještě rádi navštívili. Rovněž si uvědomte, jak se během let změnila vaše víra. Čemu jste věřili, když jste byli mladší a čemu věříte teď? Zajímejte se o filozofii jiných kultur a inspirujte se tím, co upoutá vaše srdce.

Kozorozi

Nadále uklízejte a vytvářejte prostor pro blížící se nový start. Celý následující rok bude pro vás velmi klíčový v mnoha směrech. Šetřete síly a zároveň pozvolna krok po kroku postupujte ke svým cílům. Zbavte se všech negativních návyků, kterých jste si vědomi.

Vodnáři

Hodně odpočívejte, uklízejte a věnujte se jen těm činnostem, které jsou nejnutnější. S představováním svých vizí druhým lidem ještě chvíli počkejte. Hrajte si se svou tvůrčí představivostí a své myšlenky se naučte pravidelně zapisovat.

Ryby

Buďte odvážní a vytrvejte ve svých ideálech. Nenechte se nikým zpochybňovat a víc si důvěřujte. Posilte svou vůli a snažte se zapojit do změn, o kterých už jistě víte, že mají být učiněny. Požádejte sny, ať vás v důležitých životních volbách vedou.

Čtěte dál