Váš týden podle hvězd: 02.12. - 08.12. 2019

Co váš čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Přemýšlejte o tom, co by vašim nejbližším nejvíc pomohlo a podle toho vybírejte dárky. Nezapomeňte na sebe a kupte si něco, co vám zlepší vztah sama k sobě. Pravidelně odpočívejte a nesnažte se zvládnout všechno hned najednou.  

Býci

Zaměřte se na své zdraví. Vyzkoušejte nové způsoby stravování, ale zároveň to nepřehánějte. Respektujte svůj přirozený sklon k požitkářství. Co se týče dárků, vybírejte s ohledem na to, co vaši blízcí potřebují nejvíce. Občas se zastavte a poproste o vnitřní dary.

Blíženci

Zaměřte se na myšlenky, které se vám stále opakují dokola, ale nic dobrého vám nepřináší. Rozhodněte se věnovat pozornost pozitivním myšlenkám, které ihned ve svém životě uskutečňujte. Vyhýbejte se znuděnosti a nic neodkládejte. Buďte plně v přítomnosti.

Raci

Už se blíží vánoční svátky, a tak se zaměřte na velké přípravy, protože máte výjimečnou šanci vidět rodinu a své blízké pohromadě. Kupujte tento týden dárky, které vašim nejbližším pomohou vyřešit problémy, se kterými se momentálně potýkají.

Lvi

Užívejte si společnost svých přátel a buďte hodně ve společnosti lidí, se kterými se cítíte opravdu dobře. Vyhýbejte se povrchním vztahům a hledejte v druhých jejich opravdovou krásu, která sídlí uvnitř. Navštěvujte předvánoční akce a koncerty.

Panny

Věnujte se svému zdraví a kupujte svým nejbližším dárky, o kterých víte, že je prakticky využijí. Sami se příliš nepřemáhejte. Hodně odpočívejte a pravidelně choďte na ozdravné masáže nebo jinak o sebe pečujte. Jezte zdravě, dokud je čas.

Váhy

Popřemýšlejte o dárcích pro lidi, které máte rádi. Čím byste je mohli opravdu udělat krásnějšími? Nekupujte druhým jen krásné oblečení nebo hmotné věci, ale věnujte jim zážitky, které je obohatí.

Štíři

Věnujte svou pozornost rodinným vztahům, které nejsou v pořádku. Zkuste tyto vztahy napravit. Dokážete jít do velké hloubky, což většina populace nedokáže. Naučte se odpouštět, abyste o Vánocích nebyli sami, přestože vám to obvykle nečiní žádný problém.

Střelci

Bavte se, oslavujte a plánujte své činnosti na další osobní rok. Choďte na koncerty a předvánoční akce. Buďte štědří nejen k sobě, ale i k vašim bližním. Kupujte druhým dary, které jim doslova rozšíří obzory.

Kozorozi

Blíží se Vánoce, a tak se na ně důkladně připravte. Popřemýšlejte o tom, jaké dárky by byly pro druhé opravdu užitečné. Příliš nepracujte, abyste si dokázali užít magickou atmosféru Vánoc, která může být požehnáním pro vaši duši. Buďte štědří.

Vodnáři

Rozšiřte své obzory v nových přístupech k léčení vašeho fyzického těla. Setkávejte se s lidmi na předvánočních koncertech a akcích. Možná potkáte někoho nového, ale nenechte se obalamutit jen povrchní krásou. Dívejte se lidem déle do očí.

Ryby

Nenechte se unavit stále se opakujícími myšlenkami, které vám nic dobrého nepřináší. Rozjímejte o dárcích, které byste mohli svým nejbližším věnovat. Zajděte si na dobrou terapii a proste život o zázraky každý den. Čas kolem Vánoc je skutečně kouzelný.

Čtěte dál