V nové zimní kampani SPORTALM září také slavné české modelky

Luxus, který nikdy nevyjde z módy. To pravidelně přináší značka SPORTALM, jedna z nejznámějších značek luxusního oblečení pro volný čas, která nyní představila novou kampaň pro nadcházející sezónu. Chystáte se i vy do hor? Buďte stylově připraveni!

Foto: archiv SPORTALM

Již 65 let si značka SPORTALM zachovává svou autenticitu a zůstává i nyní rodinnou firmou, jejíž kolekce mají úspěch po celém světě. Důvodem toho může být nejen stylový, elegantní a moderní design, ale také jejich funkčnost a kvalita. Jedinečné zimní modely této značky jsou považovány za opravdovou „ski-couture“ a zaujmete s nimi nejen na sjezdovce nebo v apres-ski baru, ale vynesete je i do města. Nečekejte však pouze vybavení na svah, kromě dámského a pánského oblečení a doplňků na lyže a snowboard vytváří SPORTALM také kolekce do města, oblečení na fitness, golf či jógu. 

Nová SPORTALM kampaň pro zimní a lyžařskou kolekci vás přenese na vrcholky zasněžených Alp i do ulic velkoměsta. Kombinuje sportovní styl s alpským šarmem domovského města Kitzbűhel, kde byla značka v roce 1953 založena, a kde dodnes vytváří své módní i sportovní kolekce. Letošní světovou kampaň nafotil slavný fotograf Andreas Ortner, který se ujal také coverstory prosincového Harper's Bazaaru. V kampani, jejíž podzimní část FW20 byla nafocena v Praze, září i české topmodelky Denisa Dvořáková, Eva Klímková a Nikol Švantnerová.

Foto: archiv SPORTALM

V nové kolekci se můžete těšit na glamour modely i klasický sportovní styl. Letošním hitem bude luxusní zlatá v kombinaci s klasickou červenou, zářivě růžová a tyrkysová, ve které vás na sjezdovce rozhodně nikdo nepřehlídne, i jemné pastelové barvy s metalickým nádechem. V kolekci do města najdete elegantní modely, zvířecí motivy, a hlavně velký výběr hřejivých kabátů, ve kterých se budete na zimní dny a procházky kouzelnou zimní krajinou doslova těšit. 

Celou kolekci naleznete již více než 15 let v DAVID SPORT, největším centru luxusních a renomovaných značek zimního a lyžařského vybavení v České republice. V letošním roce se DAVID SPORT rozrůstá - kromě obchodů v Harrachově a Špindlerově Mlýně se můžete těšit na právě otevřený nový vlajkový obchod SPORTALM v Peci pod Sněžkou, a od této sezóny patří do sítě obchodů David Sport i pražské obchody SPORTALM Ungelt a Arkády Pankrác. Nemusíte tedy vyrážet hned do hor, ale SPORTALM přišel k vám do města. Vybírat můžete samozřejmě i z pohodlí domova na e-shopu www.davidsport.cz.

Čtěte dál