V londýnském Selfridges se otevřela exkluzivní Fendi Caffe

Přímo s srdci Londýna se otevřel stylový podnik Fendi Caffe, který se rázem stal hitem Instagramu. Podívejte se, jak to uvnitř vypadá.

Foto: archiv

Oxford Street je nákupním srdcem Londýna a obchodní dům Selfridges jedním z jeho nejdůležitějších míst. Právě tady se na začátku prosince otevřel velmi stylový pop-up podnik Fendi Caffe. 

Fendi Caffe obsadila 14místní champagne bar The Fount, který se nachází uprostřed oddělení doplňků v přízemí obchodního domu, a nabízí exkluzivní menu a velmi fotogenický zážitek v jednom. Design vychází z nové sváteční kolekce Fendi Roma Holiday, která se vyznačuje charakteristickou paletou barev v pudrově růžové a typické žluté barvě Fendi.

Ikonické logo FF má tedy v duchu kolekce tentokrát růžovou podobu, růžovou najdete i na skleničkách, podložkách, ubrouscích nebo na ozdobných detailech v menu. Na něm hraje hlavní roli nabídka šampaňského a koktejlů namíchaných přímo pro Fendi Caffe. Můžete si vybrat z Fendi 1925, Roman Passion, Fendi Cosmo a mnoha dalších. Protože Fendi je italský módní dům, nesmí chybět samozřejmě ani káva - typické capuccino vám naservírují v porcelánových šálcích zdobených ikonickým pásovým motivem Fendi Pequin, který spatřil světlo světa v roce 1983.

Jedinou smutnou zprávou je, že Fendi Caffe bude otevřena jen do ledna 2021.

Čtěte dál