V čem do sychravého počasí? Tyhle módní poklady nás zachraňují právě teď

Počasí, které je nejpohodlnější přečkat v teple domova. Když už ale musíme ven, tyhle módní nezbytnosti nás spolehlivě ochrání před zimou.

Podzim je naše oblíbené „útulné“ roční období. Na odpoledne a večery strávené pod dekou, u filmu s hrnkem čaje a chlebem s marmeládou, jsme se těšily celé léto. Podzimní počasí ale občas umí trochu zhatit plány na dlouhé podzimní procházky, výlety a pikniky v parku. Deset tisíc kroků denně? Z vyhřátého gauče a od knížky se často zvedá hodně těžko, obzvlášť, když je venku sychravo, mokro - zkrátka nepřívětivě. 

V takových dnech bychom ven nejraději vyrazily zabalené do peřiny. Oblékání nesčetného počtu různých vrstev nás často nebaví. A také nám to občas nejde. Nebo spíše - naše kreace obstojí na zahradě, ale už ne ve městě. Často se tak zdá, že musíme vybírat mezi teplem a slušivostí. Ale co když nechceme obětovat ani jedno? Vrstvit prakticky a k tomu stylově je na první pohled možná oříšek. Díky těmto módním pokladům a trikům se už ale nemusíme balit jako cibule do nesourodých vrstev oblečení. Stačí zkrátka chytře vybírat a je to. 

Bez čeho bychom se tento podzim a zimu neobešly? 

Čtěte dál