Už můžeme nakupovat! Kam vyrazit pro kosmetiku?

V pondělí konečně otvírají některé obchody. Jestliže jste během karantény odolali on-line nákupům, je čas doplnit zásoby.

Foto: archiv PR

Po těch dlouhých týdnech se to zdá jako mimořádná společenská událost. Náležitě se připravte, sepište seznam všeho, co potřebujete (anebo chcete) a vyrazte. Kam?

Myskino

Myskino možná znáte jako e-shop, ale jeho kamenná pobočka (foto nahoře) na Vinohradské rozhodně také stojí za pozornost. Vyberte si péči i vůně do zajímavých niche značek, které dost možná zatím neznáte. A sledujte je i nadále. Brandy s krásnými lahvičkami, často přírodními obaly a milými příběhy neustále přibývají.

Foto: archiv PR

Ingredients

Butik Ingredients naopak jistě znáte velmi dobře. V roce 2012 způsobili v Česku revoluci, když sem jako první přivezli spoustu velmi kvalitních a ve světě oblíbených niche značek, a naučili tak české zákazníky objevovat alternativu za tradiční značky z parfumerií. Stali se tak oblíbenými, že se před časem přestěhovali do většího prostoru v Maiselově ulici, který rovněž v pondělí znovu otevírá.

Foto: archiv PR

Fann Beauty Atelier

Výběr velmi zajímavých a neokoukaných značek najdete také v prvním patře Fann Beauty Atelieru na Jungmannově náměstí. Jestli jste ale spíš konzervativní a raději se spoléháte na své dlouho oblíbené přípravky, najdete buď na stejném místě v přízemí, anebo ve Fann parfumeriích - otevírá se ta v Brně na náměstí Svobody, anebo ostravská v OC Laso.

Foto: archiv PR

Sisley Boutique

Otevírá také překrásný Sisley Boutique, na jehož interiéru se podílela i sama zakladatelka značky, hraběnka Isabelle, a tak jde v podstatě o umělecké dílo. Kosmetický salon, který je součástí butiku, sice prozatím zůstává zavřený, ale péči i dekorativku či vůně si rozhodně zakoupit můžete. Anebo se přijďte alespoň pokochat.

Čtěte dál