Únorový Harper's Bazaar

Očima šéfredaktorky Nory Grundové.

Milé čtenářky,

jak říká Rúmí: Musíte si nechat lámat srdce tak dlouho, dokud se neotevře. 

Zvu Vás ke čtení našeho únorového čísla, kde je láska téměř na každé stránce. A kde není, tam najdete návod, jak se krátce řečeno stát lepším člověkem. Nebo aspoň hezčím :).

Z obálky na Vás upřeně hledí krásná Gisele a v coverstory najdete její další nádherné portréty a fotografie. Gisele jako by čas přidával na dalším a dalším půvabu a jsem přesvědčena, že ta záře, která z ní vychází, je zapříčiněna právě láskou. Tou trvalou.

Jelikož se v únoru i v českých zemích definitivně usadil svátek svatého Valentýna, je to skvělá příležitost mluvit o lásce. V naší redakci tedy o lásce mluvíme intenzivně, k čemuž přispívá mimo jiné i moje několikaměsíční obsese perským básníkem a mystikem Rúmím. Tomu se jednoho dne ztratil jeho milovaný druh a Rúmí se z toho jako správný filosof vypsal těmi nejkrásnějšími básněmi o lásce, jaké si umíte představit. Doporučuji Vám si jeho texty vyhledat a osvěžit si srdce. Nebo mi napište a já Vám je pošlu.

Přinášíme také tipy, jak se obléci podle milostných songů, takže je libo Lana del Rey nebo Madonna? A chcete vědět, kdo a co stojí za mimořádným úspěchem maďarské značky Nanushka? Proč mají lodičky Louboutin tu fantastickou červenou podrážku? A jak se světový průmysl s luxusem sklonil před čínskými zákaznicemi?

Těšíme se na setkání s Vámi na našich stránkách. A ještě jedna ultimátní rada od Rúmího, kterou ale klidně mohla pronést i Madonna: Wherever you are, and whatever you do, be in love.

 

Hezký únor, 

Nora

Únorový Harper's Bazaar je v prodeji od 17.ledna.

Čtěte dál