Unikátní show WE'RE NEXT představí vycházející módní tvůrce již popáté

Ukázka tvorby mladých módních designerů domácí a slovenské scény, ale i absolventů z Belgie a Holandska, bude k vidění v Divadle X10.

Foto: archiv WRN

Máte-li zájem nahlédnout do vizí mladých talentovaných módních designerů a konfrontace jedinečných a rozdílných přístupů k módě a designu, nenechejte si ujít akci, za jejíž nápadem stojí Lukáš Spilka. Tu můžete podpořit koupí vstupenky, které jsou dostupné širšímu publiku, jako u těchto akcí bývá zvykem.

“Show WE'RE NEXT je v porovnání poloviční oproti velké Antwerpské show na konci roku. Chtěl bych českému publiku nastínit tento velkolepý zážitek,” říká Lukáš Spilka, který absolvoval UMPRUM a Royal Academy of Fine Arts v Belgii. WE'RE NEXT je cílena hlavně na generaci Y a Z. Primárně nejde o prodejní komerční kolekce, ale o závěrečné práce zúčastněných. U belgických a holandských absolventů můžeme vidět pro nás nezvyklou pestrost a preciznost. Čeští a slovenští designéři zase mnohokrát sahají po větší čistotě a konceptu kolekcí.

Akce se uskuteční 10. září v Divadle X10 ve třech prezentačních blocích vždy po deseti návrhářích. Vstupenku můžete pořídit jak samostatně nebo za zvýhodněnou cenu na celý večer. Letos si ho navíc můžete užít i díky speciálnímu vstupnému WRN FANATIK, které se prodává v limitovaném množství dvaceti kusů a umožní majiteli sedadlo v přední řadě pro celý přehlídkový večer. Vstupenky lze pořídit zde.

DESIGNÉŘI WRN 2020

BELGIE / Royal Academy of fine Arts ANTWERP  

Brent, Giorgia Galfré, Huize You, Jan Nový, Jejung Park, Jullia Ballard, Luca Holzinger, Sander Bos

CZ/SK 

Anna Tran, Barbora Kotěšovcová, Dominika Kozákova, JARDA Praha, Karolína Čechová, Linda Vondrášková, Lukáš Spilka, Martin Pondělíček, Natálie Szegény, Nataliya Grimberg, Tatiana Piussi, Tobias Schubert

HOLANDSKO / ARTEZ Institute of The Arts

Aliet Moes, Gijs Woletz, Iris Röell, Iris van Rens, Max Lanting, Silvy ten Broeke 

Foto: archiv WRN

Čtěte dál