Udržujte se v kondici jako Meghan Markle

Meghan zaujme přirozenou krásou, exotickým zjevem, ale samozřejmě i ukázkově vysportovanou postavou. A vězte, že za tím není jen dobrá genetika. Na své postavě pracuje pravidelně. Co ji udržuje ve formě?

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

Pilates trochu jinak

Ne, není to obyčejné cvičení na podložkách. Meghan si oblíbila trochu jiný pilates. Na stroji známém jako megaformer. Největší výhodou tohoto tréninku je, že při něm zapojujete všechny svaly - vnitřní i vnější a krásně vám vytvaruje vaše křivky. Další bonusem jsou i zdravotní benefity tohoto stroje. Na takový trénink nedají dopustit ani mnohé známé modelky.

Jóga

Jógovému boomu podlehla i krásná manželka prince Harryho. Ale Meghan necvičí jógu jen proto, že je to moderní. K tomuto sportu ji přivedla její matka, která ji sama vyučovala. Díky němu je Meghan ve formě fyzicky, ale i mentálně.

Strava

I když je velkou milovnicí italské kuchyně, během pracovních dní se snaží jíst zdravěji. V týdnu vyhledává zdravá, veganské jídla. A během víkendu si občas dopřeje nějaký ten prohřešek. Ale žádné fastfoody byste na jídelníčku nenašli. Je si vědoma toho, co taková strava dělá s postavou, ale i s pokožkou...

Čtěte dál