Účinná pleťová séra

Proč se vyplatí je používat?

Foto: Shutterstock

Pleťová séra jsou něco jako lahvičky se zázračným lektvarem. Jsou velmi koncentrovaná, plná vitaminů a účinných látek, takže k dokonalému výsledku postačí jen velmi malé množství. Aplikují se po kapkách pod denní nebo noční krém. A vybrat si můžete taková, která budou účinně cílit přímo na problém, se kterým potřebujete zatočit.

Dokonce se dají mezi sebou i kombinovat. Na den se hodí spíše dodávat vlhkost a večer zase regenerovat. Skvělé je také používání protivráskových sér jako prevence proti stárnutí.

Tím, že séra v sobě mají velké množství těch účinnějších a aktivních látek, pokud vaše pleť potřebuje rychlou vzpruhu, sérum velmi rychle "zabere" a začne účinkovat. Výsledky můžete na pleti pozorovat zpravidla už po týdnu.

Midnight Recovery Concentrate
Foto: archiv Kiehl's
Midnight Recovery Concentrate

Noční regenerační olej pro svěží vzhled pleti po probuzení

Díky Midnight Recovery Concentrate bude Vaše pleť vypadat mladší každé ráno. Probuďte se s pocitem svěžejší pokožky, která je krásně odpočinutá. Sérum podporuje přirozenou regeneraci pleti přes noc a pracuje, zatím co vy odpočíváte! Neobsahuje žádné parabeny a je z 99,8% zcela přírodní! Základními ingrediencemi jsou levandulový esenciální olej, pupalkový olej a hlavní ingredience Kiehl’s – skvalan, který se získává z oliv. 

30 ml pořídíte za 1190 Kč

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate
Foto: archiv Kiehl's
Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Účinné, rychle působící sérum s 12,5% vitamínu C

Vylepšená podoba séra Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate s vyšší koncentrací vitamínu C (12,5%) a nově i kyselinou hyaluronovou. Nová receptura extrémně rychle působí na zkvalitňování textury pleti, viditelné zvyšování jasu a redukci jemných vrásek v obličeji. Zároveň dlouhodobě snižuje výskyt hlubokých vrásek. Vědci laboratoří Kiehl’s navrhli precizně vyvážený produkt, který se rychle vstřebává, nemastí
a nepůsobí těžce.

50 ml pořídíte za 1590 Kč

Clearly Corrective™ Dark Spot Solution
Foto: archiv Kiehl's
Clearly Corrective™ Dark Spot Solution

Sérum s účinkem redukce pigmentových skvrn a efektem sjednocení tónu pleti.

Sérum Clearly Corrective Dark Spot Solution díky obsahu aktivovaného vitamínu C a výtažku z pivoňky účinně sjednocuje tón pleti. Při dlouhodobějším a pravidelném používání viditelně redukuje množství a intenzitu tmavých skvrn. Sérum neobsahuje silikony ani parfemaci a je vhodné pro všechny typy pletí.

30 ml pořídíte za 1350 Kč

Péče na míru

Ve vybraných buticích Kiehl's (např. v Palladiu nebo na Chodově) Vám dokonce namíchají sérum přímo na míru. Na základě konzultace vám odborník vybere dvě formule, které odpovídají přímo vaší pleti a cílí na váš problém. Ty se pak smíchají s posilujícím základem. Více o této perzonalizované péči se dozvíte na stránkách Kiehl's.

Foto: archiv Kiehl's

Čtěte dál