Ty nejlepší karanténní beauty vychytávky

Bez jakých pomocníků si naši karanténní beauty rutinu neumíme představit?

Módní svět má nový pojem „revenge buys“. Označují se tak všechny věci, které si kupujeme s myšlenkou na to, že až se zase situace vrátí alespoň částečně do normálu, oblečeme je jako symboly rozloučení se s několika měsíci strávených v županu. Pomsta za všechny „promarněné“ outfity. 

Je pravda, že make-up i oblečení bychom mohli odložit do krabice „na lepší časy“. Vždyť jediný, kdo nás jednou za čas vidí, je poslíček nebo prodavačka v obchodě. My se ale stejně nehodláme poddat nutkání to neřešit. Chceme být krásné sami pro sebe. A pro naše budoucí, polockdownové já. 

Od samého začátku tak bereme období karantény jako příležitost na sobě zapracovat. Zlepšit své návyky, naučit se něco nového, více cvičit, dát pořádnou ozdravnou kúru našim vlasům a pleť nechat pořádně odpočinout. Během karantény jsme zařadili do permanence spoustu nových pečujících rituálů a produktů, na které normálně nemáme čas a trpělivost. Stačí půlhodina denně a budete se cítit i vypadat lépe. Považujte to za něco hezkého, co pro sebe můžete každý den udělat. 

Tyhle beauty vychytávky nám dělají hezčí dny právě nyní:

Čtěte dál