Ty nejlepší instagramové účty pro interiérovou inspiraci

Právě nyní je ta nejlepší doba na to, udělat si to doma opravdu hezké. Kde jinde hledat inspiraci než na jedné z nejoblíbenějších online platforem, kde nápady neberou konce!

Čísla mluví jasně. Češi v době koronavirové prý utrácejí za dekorace do bytu a umělecká díla více, než bývá zvykem. Listování IKEA katalogem nebo časopisem o bydlení pro nás bylo vždy potěchou pro oči. Mít doma přesně tak útulno a uklizeno, jak nám křídové stránky publikací o designu a dekoru nabízely, bylo ale vždy záležitostí odkládanou na dny příští. 

Během rozlítaných dní bylo zkrátka udržení onoho ideálního stavu téměř nemožné. Teď, když jsme doma více, brzké ranní odlety a večerní návraty se proměnily v nekonečné hnízdění, máme mnohem větší chuť, přetvořit si náš domov k obrazu svému, a to bez sebemenších kompromisů. Skandinávci ví, proč je pro ně právě obydlí tolik důležité. Investovat energii do doladění i těch posledních detailů opravdu stojí za to. Protože cítit se doma dobře by mělo být jednou z priorit. 

Pokud se také chystáte renovovat, upravovat a zdobit, tyhle instagramové účty se vyplatí sledovat. Nás totiž nepřestávají inspirovat. 

Čtěte dál