Ty nejkrásnější looky z Met Gala 2021

Později, ale přece jen. Met Gala se sice konalo v trochu jiném termínu a v poněkud menším měřítku, než jsme zvyklí, to ale nemělo vliv na jeho honosnost, významnost a extravaganci, které si pozvané celebrity každoročně užívají při výběru svého looku. Kdo na tomto červeném koberci vynikal letos?

Met Gala je každoročně jednou z největších událostí jak pro módu, tak kulturu, umění a charitu. V jeden večer se v Metropolitním muzeu v New Yorku spojí ty nejkrásnější róby, historie, architektura, jedinečná výstava a to vše za přítomnosti vybraných celebrit a návrhářů, kteří je velmi často doprovázejí na základě spolupráce na daném looku pro tento výjimečný večer. Většinou se tento večer koná první pondělí v květnu, ale pandemie trochu zamíchala kartami. Minulý rok bylo bohužel zrušeno úplně, letos se sice nekonalo v květnu, ale nakonec jsme o něj nepřišli a Met se včera zaplnilo hvězdnými návštěvníky v dokonalých outfitech. 

Každý rok je určité téma večera, které je spojeno i s výstavou, jež se ten večer otevírá. Letos se jednalo o „In America: A Lexicon of Fashion“, což znamená, že celebrity volily looky, jež vyjadřovaly jejich osobnost, ale také byly velmi dramatické a klidně i politicky zaměřené. S tímto ročníkem Met Gala jsme vás již více seznamovali, ale nyní se pojďme podívat na ty úchvatné looky, které pozvaní zvolili pro tento rok!

Čtěte dál