Turistou ve vlastním městě

Zvěčněte své vzpomínky a toulky poloprázdnou Prahou na nový Huawei P40 Pro.

Foto Abigail Lišková

Ulice našeho hlavního města jsou stále poloprázdné. Hluční turisté zmizeli a Pražané tak mají město sami pro sebe. Pokud v Praze žijete nebo zde zrovna pobýváte, využijte této jedinečné příležitosti a nasajte atmosféru města z úplně jiné perspektivy. Díky možnostem nejmodernějších designových technologií tuto krásu navíc můžete zachytit napořád.

Naše šéfredaktorka se nám svěřila, kudy vede její oblíbená trasa Prahou. Tak se nechte inspirovat a vydejte se také objevovat staré i nové krásy Prahy. A na co byste rozhodně neměli zapomenout? Základem příjemné procházky jsou především pohodlné boty, nezbytná stylová rouška a špičkový telefon Huawei P40 Pro, který je vybaven nejmodernějším výkonným fotoaparátem se systémem Ultra Vision Leica. 

Vámi zachycená místa budou díky vysokému rozlišení na fotografiích daleko sytější a živější. Co také jistě oceníte, je funkce SuperZoom Array, která dokáže objekt přiblížit až 50x. Věřte, že funkci využijete nejen na vaše toulky Prahou. Doporučujeme vyzkoušet také videozáznam. 

"Mám ráda procházku podél Vltavy. Od Chotkových sadů dolů přes Klárov podél vody pod Karlovým mostem na Kampu (v Mlýnské kavárně zastávka na pivo). Přes Újezd Karmelitskou (zastávka na zmrzlinu v Angelato) na Malostranské náměstí a Nerudovkou nahoru na Hradčany (zastávka v galerii Salm Modern)." svěřila se šéfredaktorka Nora Grundová. 

K typicky městskému životu patří také život společenský, kdy sdílíme okamžiky s našimi nejbližšími. Ten jsme teď sice nějakou dobu (ne)dobrovolně zanedbávali, zanedlouho se ho ale opět konečně dočkáme. Nedílnou součástí těchto společných zážitků je jejich zachycení a sdílení prostřednictvím sociálních sítí. Telefon Huawei P40 Pro je naštěstí vybaven prvotřídním nočním režimem a funkcemi AI Remove Passerby a AI Remove Reflection, které mohou odstranit nežádoucí předměty či oslnění z rámečku. Výsledná fotografie tak bude vždy dokonalá.

Na jaká místa se naše redakce těší nejvíce?

Čtěte dál