Třpytivé novinky

Co je nového ve světě plném blyštivých a dechberoucích maličkostí?

Clash de Cartier
Foto: archiv značky
Clash de Cartier

Nová kolekce šperků Clash de Cartier vyzívá klasické formy i estetické dědictví domu Cartier a balancuje na hranici mezi čistým designem a výraznými tvary plnými energie. Kombinace cvoků, korálků a tzv. Clou de Paris – zlatých hranatých čtverců s pyramidovým efektem – společně vytvářejí jedinečný tvar, který je novou stěžejní kolekcí Cartier.

Tiffany True
Foto: archiv značky

Tiffany představuje největší novinku roku 2019, po dlouhé době uvádí do své kolekce nový model zásnubního prstenu vytvořeného pro moderní ženy, které si oblíbily minimalistický styl ikonické kolekcé Tiffany T. Při přípravě designu nového prstenu dokázala společnost Tiffany & Co. využít svůj mistrný um a představila nový inovativní způsob brusu. Pro svou autenticitu a opravdovost, s níž dokáže zaujmout, byl pojmenován Tiffany True. Na diamantu broušeném tímto způsobem vynikne větší plocha hlavní fazety a díky zvýšenému množství odraženého světla a vyššímu kontrastu se dosáhne ještě vyšší třpytivosti.

Klenota
Foto: archiv značky
Klenota

Přímo v srdci staré Prahy na adrese Bílkova 19 v blízkosti Pařížské ulice se nachází ateliér KLENOTA. Za značkou stojí výkonná ředitelka a zakladatelka společnosti Jarmila Slívová, která svým minimalismem a originalitou vtiskla šperkům jejich podobu. Ručně vytvářené šperky navazují na starou řemeslnou tradici Prahy.

Zahrada, láska & Pandora
Foto: archiv značky

Tuto sezónu představuje Pandora celou zahradu nových stylů, které byly navrženy, aby inspirovaly ženy k objevení vlastní kreativity a k sebevyjádření způsobem, v němž se budou cítit přirozeně. Druhá kolekce "Spojené láskou" vyjadřuje vazby, které nás spojují v lásce a je příběhem o Dni matek. 

Hublot & Ferrari
Foto: archiv značky
Hublot & Ferrari

Novinka z hodinářské dílny Hublot a od designérů automobilky Ferrari píše další kapitolu spolupráce. Jde o elegantní a moderní kus inspirovaný světem vozů Gran Turismo. Inovativní design pouzdra připravovali italští návrháři s naprostou svobodou. Do něj pak umístili hodináři v Hublot strojek s automatickým nátahem, flyback chronografem a rezervou chodu 72 hodin. Dostupných bude pouze 1000 kusů v titanu, 500 kusů ve zlatě King Gold a 500 kusů v 3D karbonu.

Malý princ & Montblanc
Foto: archiv značky

Kolekce per inspirovaná knihou Malého prince  oslavuje sílu představivosti a podtrhává důležitost předávání nápadů a hodnot těm, které máme rádi. Víčko a tělo u modelů Meisterstück Le Petit Prince Precious Resin Le Grand a Meisterstück Le Petit Prince Precious Resin Classique jsou vyrobeny z ušlechtilé hnědé pryskyřice v kombinaci se stříbrnými doplňky pokovenými platinou.

Brož pro Madeleine
Foto: archiv značky
Brož pro Madeleine

Madeleine Albrightová, bývalá ministryně zahraničních věcí USA a česká rodačka je známá nejen jako jedna z nejvlivnějších žen světové politiky, ale také jako velká milovnice broží. Při své poslední návštěvě České republiky se ozdobila diamantovou broží, kterou jí osobně daroval majitel české klenotnické značky ALO diamonds Alojz Ryšavý. Brož je ze 14karátového bílého zlata a je osazená 226 malými diamanty, 28 rubíny a 9 safíry.

Apple Watch Hermès
Foto: archiv značky

Kožené pásky a ciferník Apple Watch Hermès Series 4 oblékly pastelové barvy. První pásek pojí odstíny rose sakura, křídy a béžové. Druhý pásek do sebe slévá barvy bleu lin, křídové a bleu du Nord. Motiv je dostupný jak na jednoduchých řemíncích, tak na páscích double tour. Ciferník byl navržen tak, aby odpovídal barevnosti pásků. Zároveň, spolu s pohnutím minutky, se mění i barva jeho gradientu, jež se posouvá v závisloti na konkrétním čase.

Čtěte dál